Foto: Profimedia

Nestrácajú však dávku optimizmu a pre mnohých môžu byť vzorom.

Katyucia Hoshino a Paulo da Silva Barros boli v roku 2016 zapísaní do Guinnessovej knihy rekordov ako najmenší manželský pár na svete. Rekordérmi sa stali po uzavretí manželstva. Pár tvoria už niekoľko rokov, počas svojho bežného fungovania sa ale stretávajú s rôznymi prekážkami, nad ktorými sa väčšina z nás pravdepodobne ani nepozastaví. 

Ako uvádza Guinnessova kniha rekordov, Katyucia merala v čase zápisu niečo cez 91 centimetrov a Paulo bol od nej ešte o niečo nižší, bola mu nameraná 90-centimetrová výška. V čase svadby mali 28 a 31 rokov, ich vzťah ale začal už dávno predtým.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Menor Casal (@omenorcasaldomundo)

Príbeh ako z rozprávky

Najprv si Katyucia Paula na internete zablokovala. Zmenila však názor a začali spolu komunikovať a po niekoľkých rokoch sa rozhodli stretnúť osobne. Pár začali tvoriť koncom roka 2008. Keďže nepochádzali z rovnakého mesta, štyri roky ich vzťah fungoval na diaľku, potom sa rozhodli začať žiť spolu.

Napriek šťastiu, ktoré našli jeden v druhom, ale kvôli svojej výške musia čeliť rôznym prekážkam, ktoré sú pre väčšinu spoločnosti úplnou samozrejmosťou. Na ľudí ako oni sa však aj v tomto prípade akosi zabúda.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paulinho Gigante (@paulinhogigante)

Problémom sú nákupy aj obliekanie

Paulo vo svojich videách na Instagrame zdieľa vtipným spôsobom momenty z ich života, ktoré ale ukazujú, že to nemajú vôbec jednoduché. Napríklad, iba obliekanie kabátu je pre nich poriadnou výzvou. Podobné to je s vešaním vypranej bielizne či nákupom potravín v obchode.

Iba v minime obchodov totiž nájdu košíky, ktoré sú pre nich prispôsobené, a tak musia svoj nákup nosiť v rukách. A to ešte nehovoríme o vyššie položenom tovare. Ako informoval český iDNES, majú problém napríklad aj pri výbere z bankomatu či s použitím toalety.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paulinho Gigante (@paulinhogigante)

Nestrácajú na optimizme

Paulo svojimi videami zaujal množstvo ľudí, ktorí život manželov zvedavo sledujú. Vďaka tomu sa mu darí medzi verejnosť šíriť povedomie o tom, ako vyzerá ich život a ukazovať aj jeho negatívne stránky. Avšak s dávkou pozitivity a optimizmu.

Najnovšie články