Talianska dedinka Carapelle Calvisio

Talianska dedinka Carapelle Calvisio,Foto: Youtube.com (Carapelle Calvisio)

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste si kúpili nejaký pozemok alebo rovno menšiu vilu v zahraničí? Teraz je na to ten správny čas!

Na trhu s nehnuteľnosťami sa to len tak hemží rôznymi domami, bytmi či vilami. Teraz na ňom môžete nájsť aj jednu vilu v Taliansku, ktorú môžete mať aj vy. Stačí sa zapojiť do tomboly a dúfať, že vyhráte. 

Ak vás ponuka zaujala a o kúpu vily by ste mali záujem, nemali by ste dlhšie rozmýšľať. O túto trojposchodovú vilu, ktorá sa nachádza v regióne Abruzzo, má záujem veľký počet ľudí. Na začiatku predaja mal predajca 6000 tombolových lístkov, v hodnote približne 60€, no po celkom krátkom čase ich predal už 3000. Šťastný výherca tak získa za jeden 60 € lístok nehnuteľnosť v hodnote 248 480 €.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Win A House In Italy (@your_italian_house),

Trojposchodová vila sa nachádza v historickom mestečku Carapelle Calvisio. Je zariadená mnohými ozdobnými a taktiež historickými prvkami a nechýba ani kamenné schodisko, terasa či kúpeľňa, v ktorej sa budete cítiť, akoby ste boli v jaskyni.

Keďže sa vila nachádza pri národnom parku, v okolí nájdete veľa zelene a prírody. Okrem toho, mestečko, v ktorom sa vila nachádza, je pokojné a patrí medzi jedno z najmenších. Býva tu len niečo cez 80 obyvateľov, vďaka čomu je toto miesto tým najlepším na relax a oddych.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Win A House In Italy (@your_italian_house),

„Snažili sme sa vilu predať obvyklými spôsobmi. Informovali sme miestnych a takisto aj medzinárodných agentov, no trh bol tichý a aj napriek drahej reklame sme nemali žiadnych vážnych záujemcov,“ napísal predajca na svojej stránke WinHouseInItaly.co.uk. „A práve preto sme sa rozhodli spustiť túto súťaž. Jeden šťastný výherca tak získa kľúče od tohto nádherného domu v Taliansku,“ dodáva

Skvelou správou je najmä to, že výherca nebude len jeden. Vilu síce získa len jeden človek, no druhý výherca získa sumu 11 500 € a piati výhercovia, ktorí sa umiestnia na treťom mieste, získajú kôš plný jedla a vína. Šancu na výhru má tak omnoho viac ľudí.

Tombolové lístky si záujemcovia môžu kupovať až do 30. septembra alebo do ich vypredania. Následné vyhodnotenie sa bude konať koncom októbra.

thisisinsider.com
Uložiť článok

Najnovšie články