Fotografie, ktoré pridáva Britney Spears na sociálne siete Foto: Profimedia

Podľa komentárov od ľudí na internete by mala speváčka vyhľadať pomoc.

Nedávno sme vás informovali o prebiehajúcom verejnom konflikte medzi Britney Spears a jej bývalým manželom Kevinom Federlinom. Ten vyhlásil, že sa speváčka už istú dobu nevidela so svojimi synmi, ktorým je navyše nepríjemné pozerať sa na jej nahé fotografie na internete. Nezostalo to ale iba pri týchto vyjadreniach. V stredu Federline uverejnil na Instagrame kontroverzné videá, na ktorých mala podľa všetkého pred svojimi deťmi škaredo nadávať, informoval CNN

Článok pokračuje pod videom ↓

Kevin Federline tvrdí, že spomínané videá nakrútili pred niekoľkými rokmi priamo synovia Britney Spears. Kričala v nich a používala nadávky, pritom synovia Britney a Kevina, Sean Preston a Jaden James, mali v čase vzniku nahrávok iba 11 a 12 rokov. CNN upozornil na to, že videá boli z Instagramu odstránené, no stále ich nájdete publikované na webe TMZ.

Na fotografii bývalý manžel Britney Spears, Kevin Federline Foto: Profimedia

Zvýšený hlas a nadávky

V jednom z videí speváčka kričí, že sú v jej dome, a preto by ju mali začať rešpektovať. Pokračuje všeobecnejšie a synom hovorí, že konečne by sa ku nej mohli všetci začať správať ako ku žene, ktorá má hodnotu. Druhá nahrávka vznikla počas jazdy autom a tiež je v ňom zachytená hádka.

Do tohto sporu sa zapojil právnik speváčky, ktorý vo vyhlásení uviedol, že spolupracuje s Instagramom, aby zabezpečil, že bude dodržiavať pravidlá. Podľa neho Federline narušil súkromie a dôstojnosť matky svojich detí a taktiež spôsobil ranu aj im samým. Dodal, že nebude tolerovať žiadne šikanovanie.

Ľudia na sociálnych sieťach sú zo situácie znepokojení

Federline uverejnil videá ako reakciu na nedávne vyjadrenia Britney, v ktorých hovorila, že jej synovia s ňou nikdy nechceli stráviť čas. Množstvo jej fanúšikov sa pri kauze s nahými fotografiami postavilo na stranu detí a súhlasia s Fedelineom, že by sa mala správať inak, keď vie, že ich zverejňovanie je pre jej synov nepríjemné.

Pod poslednými príspevkami na speváčkinom instagrame nechýbajú komentáre, v ktorých jej ľudia píšu, že spomínané videá videli a odsudzujú ich. Britney radia, aby vyhľadala pomoc. Na druhej strane sa nájdu aj podporné reakcie.

Britney Spears a Kevin Federline

Britney Spears tvorila s Kevinom Federlineom manželský pár v rokoch 2004 až 2007. Z tohto vzťahu pochádzajú dve deti, ktoré speváčka priviedla na svet — synovia Jayden James a Sean Preston. V súčasnosti majú 15 a 16 rokov, a preto dokážu vnímať, čo sa okolo ich mamy deje.

Kevin nedávno prezradil, že fotky, ktoré Britney zverejňuje na internete, sú im nepríjemné. Navyše sa zdôveril aj s tým, že ani jeden z nich už dlhší čas nestretol svoju mamu. Dokonca sa nezúčastnili ani jej svadby.

Náročné chvíle zažili aj počas súdneho procesu, ktorý viedla Britney so svojím otcom ohľadom svojej svojprávnosti. „Bolo ťažké sledovať, ako tým musia moji chlapci prechádzať,“ povedal Kevin. „Bola to tá najnáročnejšia vec, akú som musel v živote urobiť,“ dodal.