Foto: IMDB (HBO)

Po niekoľko mesačnom napínaní to konečne vieme.

Posledná séria Game of Thrones uzrie svetlo sveta v prvej polovici roka 2019. V posledných týždňoch oblietali svet správy o ukončení nakrúcania seriálu či skupinových tetovaniach hercov. Tvorcovia nám v poslednej sérii sľubujú poriadnu nálož, súbojov, krvi, násilia a sexu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Presne tak ako tomu bolo doteraz, len viac. Omnoho viac. Fanúšikovia napäto očakávajú, ako skončia osud rodín Starkovcov a Lannisterovcov. Spoilerom sa tvorcovia zatiaľ úspešne vyhýbajú, a to aj napriek tomu, že posledná séria je už hotová.

Kedy sa na ňu teda môžeme tešiť? Presne dátum ešte uvedený nie je, no HBO oznámilo, že poslednú sériu uvidíme v prvej polovici roka 2019. Čo je stále skôr, ako jeho druhá polovica, takže od časti trápenia nás tvorcovia ušetrili.

Väčšina predošlých sérii premiérovala na jar a to v marci či apríli. To znamená, že tak tomu pravdepodobne bude aj v prípade poslednej série. A ak vás trápi fakt, že sa seriál nadobro končí, tak máme aj ďalšie pozitívne správy. Autori Game of Thrones chystajú prequel z tohto univerza, ktorý má byť ešte temnejší, ako pôvodný seriál. Máme sa tak na čo tešiť.

Pozri aj: Horúce napätie, pot a sliny. Toto je 6 špičkových no ľahko erotických filmov, v ktorých mali herci spolu reálny sex (V KOCKE)

unilad.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články