pixabay.com

Tak sa zdá, že budeme pred televízorom od budúceho roka tráviť oveľa viac času. Veď kto by si nechal ujsť všetky tie seriálové a filmové novinky?

Určite ste o Netflixe čo to započuli aj vy. Táto obľúbená videoslužba si po celom svete získava čoraz viac priaznivcov. V čom sa tak zásadne líši od ostatných? Predstavte si, že si máte možnosť ihneď a hlavne legálne pozrieť obľúbenú časť nového seriálu, a to nie len v online, ale aj v offline režime z tabletu či mobilu. Pričom neplatíte za každý seriál, ale platíte len mesačný poplatok. Po jeho uhradení získate neobmedzený prístup do tejto služby. Znie to dobre, však?

Podľa hovorkyne Orange Slovensko Ivice Hrivcovej, ktorá poskytla informáciu webu Omédiách.com, sa chystá partnerstvo Netflixu a Orangeu, pričom by spoločnosť Orange rada ponúkla svojim zákazníkom túto možnosť už budúci rok.

Hlavne bez reklám

wikimedia

Každý sa chytí na niečo iné. Niekoho zaujme bohatá ponuka Netlixu najnovších programov, pričom na svoje si prídu nielen milovníci seriálov, filmov, stand-up komédií, ale Netflix ponúka aj programy pre deti či dokumentárne seriály. V súčastnosti túto službu využíva 104 miliónov zákazníkov z viac ako 109 krajín sveta. Keby sme to spočítali, tak denne strávia pred obrazovkou 125 miliónov hodín. A to je fakt, ktorý svedčí o obľúbenosti tejto služby. Netflix môžete pozerať kdekoľvek a kedykoľvek, a to aj bez internetového pripojenia. Program si môžete zastaviť a určite vás poteší aj absencia reklám. Veď komu by sa chcelo donekonečna pozerať na reklamu na prací prostriedok?

Netflix v ponuke spoločnosti Orange Slovensko

Spoločnosť Orange a Netflix obnovila medzinárodnú dohodu z roku 2014, ktorá má za cieľ rozšíriť túto videoslužbu pre zákazníkov Orange TV vo Francúzsku. Postupne bude táto spolupráca expandovať do všetkých krajín, v ktorých je zastúpená spoločnosť Orange. Ak všetko pôjde podľa plánu, americká služba Netflix v budúcnosti získa aj v Európe veľmi stabilné postavenie. A ani tí, čo nevedia po anglicky, nemusia mať hlavu v smútku. Postupne sa do služby pridávajú slovenské titulky a ostáva nám veriť, že v tomto trende sa bude pokračovať. Dokonca do tejto služby pribudla aj prvá slovenská lastovička. Je to film Polárnik od režiséra Pavla Barabáša. Možno aj Netlix môže byť v budúcnosti spôsob, ktorým môžeme celému svetu dokázať, že aj na Slovensku vieme točiť kvalitné filmy, ktoré sa vyrovnajú (a neraz predčia) zahraničnú produkciu. V najbližších mesiacoch táto služba dorazí do susedného Poľska. My si budeme musieť počkať do budúceho roku. Veríme, že táto informácia poteší všetkých televíznych divákov.

Pozri aj: Skvelý no drsný humor na televíznych obrazovkách. TV JOJ bude od októbra vysielať Stand-up comedy šou Silné reči

omediach.com, media.netflix.com

Najnovšie články