foto: FB Silné Reči

Stella / / News
Ostane táto comedy šou presne takou akou bola doteraz?

Kto z nás by sa v tejto dobe nechcel dobre zasmiať. Veď len smiech a humor vedia odľahčiť aj tie najťažšie chvíle. Práve takýto správny no drsný humor nám prináša aj Stand-up comedy šou „Silné reči“. Hlavným aktérom tejto šou je Jano Gordulič, ktorý s mnohými ďalšími komikmi tvoria tú správnu humornú atmosféru. Veľa z nás ich sleduje na internete alebo sa zúčastnilo ich vystúpení. Už čoskoro sa tento formát dočká aj svojej televíznej premiéry.

Silné reči vznikli v roku 2009 a od tej doby sme vďaka tejto šou mohli spoznať mnohé mená ako Lujzu Garajovú Schramekovú, Jana Gorduliča, Juraja „Šoka“ Tabačka či „zakladateľa cirkvi Svedkov Liehovových“ Gaba Žifčáka. Stand-up comedy šou, ktorá má na Youtube už viac ako 20-tisíc odoberateľov, sa od 4. októbra dostane aj na obrazovky našich televízií.

Televízia Joj sa rozhodla od októbra zaradiť do svojho programu nový formát, ktorý bude lákať hlavne mladších divákov. Od 4. októbra sa po Super Karaoke od 22:35 dostane na naše obrazovky aj táto Stand-up comedy, pričom budem mať vyhradených 40 minút. V každej časti by malo vystúpiť päť komikov a ich vystúpenia bude tak, ako aj pri iných, moderovať Jano Gordulič. Joj sa rozhodla zachovať jednotlivé stand-upy v necenzurovanej verzii – preto túto reláciu odporúča len dospelým divákom. „V televíznej verzii sa budeme stretávať nielen s tými najväčšími menami, ale aj s novými talentovanými objavmi slovenskej stand-upovej scény,“ odkazuje televízia.

Tešíte sa na to, že tento formát uvidíme aj na televíznych obrazovkách?

Pozri aj: Potvrdené! Film Baba z ľadu v hlavnej úlohe so Zuzanou Kronerovou je nominovaný na Oscara

medialne.etrend.sk, omediach.com
Komentovať (0)