Foto: MovieStillsDB

Pre herca to bol poriadne nepríjemný zážitok.

Keanu Reeves hral v množstve skvelých filmov, na jeden zo svojich počinov však nespomína práve v najlepšom. S režisérovou manželkou totiž musel predvádzať erotickú scénu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najzvláštnejší deň na pľaci

Ako informuje web LADbible, Keanu Reeves popísal zrejme najzvláštnejší deň, aký počas natáčania na pľaci zažil. Išlo konkrétne o natáčanie filmu Nebezpečné pokušenie (Knock Knock) z roku 2015. Režisérom filmu je Eli Roth. Problémom bol fakt, že Reeves mal zahrať erotickú scénu práve s Rothovou manželkou.

Vo filme hrá herec architekta a oddaného manžela a otca Evana Webbera, ktorý strávi noc preč od svojej rodiny, aby mohol pracovať na nadchádzajúcom projekte. Zrazu sa však pri jeho dverách objavia dve záhadné ženy zmáčané lejakom.

Ich priateľstvo to nenaštrbilo

Webber ženy nedokáže poslať preč a po tom, čo ich u seba prichýli, napokon podľahne ich zvádzaniu. Zo žien sa ale veľmi rýchlo vykľujú nebezpečné stvorenia a začína sa hra na mačku a myš. Vražedné cudzinky stvárnili vo filme Ana de Armas a Lorenza Izzo. Práve Izzo bola v tom čase Rothovou manželkou (v roku 2019 sa rozviedli), následkom čoho bolo natáčanie miestami aj pre ostrieľaného herca, akým je Reeves, naozaj nepríjemné a trápne.

Foto: MovieStillsDB

Herec ale robil, čo mohol a úzko spolupracoval s Rothom, aby to napokon dopadlo podľa jeho predstáv. Vyzliecť sa v prítomnosti manželov ale aj tak nebolo jednoduché, bez ohľadu na to, ako veľmi sa režisér snažil vytvoriť na pľaci priateľské prostredie.

Našťastie, táto nepríjemnosť vraj nenaštrbila ich priateľstvo. Práve naopak, Roth sa v tom čase pre médiá vyjadril, že chcel moment šoku využiť vo svoj prospech a prilákať do kín viac divákov.

Najnovšie články