Foto: moviestillsdb.com

Game of Thrones je síce na konci, no to neznamená, že by sa fanúšikovia unavili pri hľadaní chýb.

Práve naopak. Objavovanie stále nových prešľapov či už v starších alebo nových dieloch seriálu, sa stalo akýmsi športom a vytvára vlastnú analógiu. Po skončení tak obrovského projektu sa naskytá niekoľko otázok, ktoré chcú mať fanúšikovia určite zodpovedané. Kam odplávala Arya? Prečo sa scenáristi rozhodli zabiť hlavnú postavu? A najmä, čo tam robí tá plastová fľaša?

Článok pokračuje pod videom ↓

Kauza StarbucksGate opäť nabrala na svojich obrátkach a to aj potom, ako sa ju HBO pokúsilo ututlať tým, že na streamingové služby nahralo editovanú verziu epizódy. Obyčajný divák by si mohol pomyslieť, že týmto sa úplne zbytočný a absurdný problém uzavrel. Pravda je však taká, že možná existencia ďalších chýb niektorým ľuďom asi naozaj nedá spávať.

Neviditeľná fľaša

Plastová fľaša, na ktorú pár bystrozrakých fanúšikov natrafilo, je totiž takmer neviditeľná. V scéne, kde sa malo rozhodnúť o osude spútaného Tyriona, si môžeme všimnúť, že spoza Samovej nohy nenápadne vytŕča plastová fľaša. Opäť ide o vec, nad ktorou by sme mohli myknúť plecom, keďže je veľmi ťažké si fľašu vôbec všimnúť. Je však nutné uznať, že potom čo si 15 minút slávy užil papierový pohár, aj plastová fľaša si zaslúži kúsok pozornosti.

unilad.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články