Foto: TV Markíza

Nie je to jediná dopravná nehoda, v ktorej sa Jennifer v posledných mesiacoch ocitla.

Kráska z Ruže pre nevestu si zažíva mesiace ako na hojdačke. Najprv všetci sledovali, ako jej zlomil srdce ženích v reality šou, potom sa diskutovalo o jej potenciálnom vzťahu, resp. manželstve so známym hudobníkom a teraz, keď konečne našla pravú lásku, život oboch sa ocitol v ohrození.

Ako zachytil portál Wanda, Jennifer Hrušková sa prihovorila fanúšikom roztraseným hlasom, aby im povedala o nepríjemnom až desivom zážitku, ktorý sa jej stal v posledných mesiacoch už druhýkrát. Hoci identitu svojho priateľa stále drží v tajnosti a neukazuje ani jeho tvár, podelila sa o incident, ktorého bol súčasťou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Už druhá dopravná nehoda

Jennifer sa fanúšikom prihovorila na svojom profile, kde im často hovorí o vzostupoch i pádoch zo svojho života. Účastníčka šou je jednou z tých, ktoré dávajú príležitosť ľuďom pýtať sa jej rôzne otázky a nech sú akokoľvek kontroverzné alebo bizarné, snaží sa na ne odpovedať. Teraz sa im však prihovorila sama a poslala ľuďom cennú radu.

„Tak ľudia moji, rada by som sa vám takto prihovorila. Behom dvoch mesiacov som teraz zažila kvázi druhú dopravnú nehodu,“ priznala Jennifer. Nebola to pritom jej vina, keďže si na cestách dáva pozor.

Poslala ľuďom dôležitý odkaz

„Prvýkrát som zrazila srnca a teraz mám druhú nehodu. Normálne som išla ako človek s tým, že viem, že na cestách v noci je zver. Ja som pekne pribrzdila, ale človek za mnou nedával odstup, tak do mňa narazil v celkom veľkej rýchlosti. Som v poriadku – ja aj môj priateľ. Prosím, ľudia, keď ide človek v noci pomaly, asi vie čo robí, tak sa naňho nelepte,“ odkázala svojim sledovateľom.

Našťastie sa jej ani jej priateľovi nič nestalo a obaja vyviazli bez škrabanca, no je zrejmé, že ňou tento incident otriasol a rozhodla sa preto varovať ostatných tak, ako to vie najlepšie.

Uložiť článok

Najnovšie články