Foto: profimedia

Ako sú na tom William a Kate podľa znamenia zverokruhu?

Kate Middleton a princ William si prešli veľmi dlhú cestu svojho vzťahu. Od ich začiatkov na vysokej škole, cez krátky rozchod, až po zásnuby v roku 2010 a svadbu v 2011 prešlo už veľa času. Odvtedy privítali na svete aj tri deti, Georga, Charlotte a Louisa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pár oslávil 29. apríla svoje trináste výročie svadby a portál People zverejnil ich kompatibilitu na základe astrológie. Princ William sa narodil 21. júna 1982, teda je znamenie Rak, princezná Kate zase 9. januára, takže je v znamení Kozorožca. Podľa odborníčky sa tieto znamenia zverokruhu veľmi dobre dopĺňajú, a to napriek tomu, že sú na prvý pohľad protichodné. Majú však rovnaké názory na tradície, domov a rodinné hodnoty.

Foto: SITA (Photo by (Chris Jackson/Pool Photo via AP)

Hodia sa k sebe aj na základe zverokruhu

Spoločne tvoria dvojicu, ktorej spojenie je stabilné, harmonické a spája v sebe množstvo dobrých vlastností. Ich vzťah je postavený na priateľstve, vzájomnom rešpekte a neochvejnej podpore. Pár si vytvoril silné puto už počas vysokej školy, keď boli dobrými priateľmi, a to je niečo, čo podľa Williama prispelo k sile ich zväzku. Aj počas zásnubného rozhovoru sa vyjadril, že to bol dobrý základ.

Tvoria silné puto

Keďže Mesiac princeznej Kate sa nachádza v Rakovi, je spojený s osudom Williama a naznačuje to, že ich puto je zakorenené v emocionálnom bezpečí. Potvrdzuje to osudovosť ich spojenia, čo naznačuje, že boli predurčení ho zdieľať a navzájom sa počas života podporovať. Medzi nimi tiež prebieha silná fyzická príťažlivosť a akýsi magnetizmus.

Významným prínosom v ich vzťahu podľa astrológie je aj zosúladenie medzi postavením Venuše pri princeznej Kate, ktorá predstavuje šarm a príťažlivosť a Williamovým Merkúrom, ktorý zase symbolizuje komunikáciu a intelektuálnu stimuláciu. Naznačuje to intelektuálne spojenie a plnohodnotný dialóg. Celkovo majú medzi sebou vynikajúcu synergiu na spoločné vybudovanie pevných základov pre vzťah, pričom zároveň majú aj pozitívny vplyv na svet.

Uložiť článok

Najnovšie články