Foto: Pixabay

Za obťažovanie dostal 800 eurovú pokutu.

Vyhlasuje sa za posledného žijúceho príbuzného smutne slávneho nacistického vodcu. 69-ročný Romano-Lukas Hitler žije v Sasku a okrem mena púta pozornosť aj tetovaním na hlave. Momentálne zažíva nepríjemné chvíle a to preto, lebo sa dopustil obťažovania iba 13-ročnej dievčiny. Správu prináša portál idnes.cz.

Hitler sa so školáčkou stretol prvýkrát minulý rok v máji. Otec dievčiny predával garáž a Hitler zareagoval na jeho inzerát. No viac ako garáž ho začala zaujímať jeho malá dcéra Ania.

Lákal ju do svojho bytu tým, že jej ponúkal cukríky, kúpil jej šaty, kvety a dokonca jej navrhol svadbu,“ prezradil Aniin otec Piotr denníku Bild.


Keď sa rodičia dopočuli o tom, že Hitler ich dcéru pobozkal, okamžite jej zatrhli kontakt s ním a udali ho. Súd v meste Görlitz, v ktorom dievča s rodičmi ako aj Hitler žije, ho uznal vinným zo sexuálneho obťažovania. Udelil mu pokutu vo výške 800 eur. Sudca uviedol, že Hitler dievča bozkával na krk a na tvár.


Hitler bozky nepoprel, no hovorí o neškodných bozkoch na privítanie. Údajne chcel s dievčaťom tráviť voľný čas, cíti sa nevinný a chystá sa voči rozhodnutiu odvolať.

Romano-Lukas tvrdí, že žiť s priezviskom Hitler je obtiažne a mal problém nájsť si prácu. Ako ale informuje Daily Mirror, Romano-Lukas má doma na stene obraz nacistického vodcu a vedľa neho obraz nemeckej kancelárky Angely Merkelovej.


Tvrdí, že je jediným človekom s priezviskom Hitler. Podľa jeho slov mal otec Adolfa Hitlera mladšieho brata a jeho vnuk je údajne otcom Romano-Lukasa. Obvinený muž vyrastal v kláštore po tom, ako jeho rodičia zomreli, neskôr si ho adoptoval poľský pár. Ako dospelý sa presťahoval naspäť do Nemecka a vyštudoval za lodného kormidelníka.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )