Foto: Youtube/ Game of Thrones

Na čo sa môžeme tešiť vo finále siedmej série?

Ani nevieme ako a už sme sa nielen prehupli do druhej polovice predposlednej série Game of Thrones. Pred nami je už len posledná časť a ako to už býva, očakáva sa, že bude veľkolepá. Nie že by tie doterajšie neboli. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Zdá sa, že po dlhej dobe sa opäť stretnú tvárou v tvár milovaní súrodenci Cersei, Jaime a Tyrion Lannisterovci. Aby nám tvorcovia neprezradili príliš veľa a aby sme si vyvrcholenie série užili čo najviac, v traileri vidíme len veľmi málo scén. No z toho, čo tam je, jasne vidíme zopár zaujímavostí. Grey Worm vedie svoju armádu Unsullied do bitky. Tyrion, Varys a Theon pozerajú ako loď, na ktorej je Daenerys a Jon, prichádza do King’s Landing. A dothrackí bojovníci sa spojili s Unsullied na obliehanie Highgarden.

Sansa prechádza opevnenie Winterfellu, zdá sa byť rozrušená. Možno uvažuje nad tým, či zomrie ona alebo Arya. Theon na pláži padol na kolená. Jon, Podrick, Tyrion, Jorah, Davos, Brienne a Theon v hlavnom meste vstúpili do Dragonpitu, pripravení predstaviť svojho nového zajatca. Cersei a Jaime sa s nimi stretli, no atmosféra je očividne napätá. Trailer ukončuje Jon vetou: „Je iba jedna vojna, na ktorej záleží. A tá je tu.“ Zaručene sa teda máme na čo tešiť.

Pozri aj: Je dohlasované. Toto je najlepšia epizóda Simpsonovcov, aká bola kedy natočená

independent.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články