Foto: HBO

Pozorným fanúšikom Game of Thrones neušiel komparzista v modernom outfite.

Blíži sa premiéra poslednej série Game of Thrones a fanúšikovia seriálu sa už nevedia dočkať toho, čo si pre nás tvorcovia prichystali. To však znamená, že od nedočkavosti sa veľké množstvo ľudí uchyľuje k reprízam starých dielov. A vďaka tomu sa opäť potvrdil fakt, že pred internetom nie je v bezpečí žiaden seriál.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál ladbible, niekoľkým fanúšikom sa totiž podarilo spozorovať na pozadí prvej epizódy muža, ktorý mal na sebe celkom zjavne moderné oblečenie. Používateľ Twitteru kevinbiegel poukázal na to, že na krátkej sekvencii môžeme vidieť, ako skrz záber prechádza herec Nikolai Coster-Waldau, ktorý stvárňuje Jaimeho Lannistera. Za ním sa však mihne dlhovlasý muž, ktorý má na sebe Patagonia bundu, rifle a moderné čižmy.

Vyzerá to tak, že pred kameru sa priplietol okoloidúci hipster zo štábu alebo komparzista, ktorý sa vyhol kostymérom. Tak či onak, tento zjav naštartoval u fanúšikov túžbu vysvetliť si ho. A tak vznikli bizarné konšpiračné teórie o tom, či náhodou nejde o cestovateľa v čase, ktorý bude odhalený na konci seriálu. Niektorí sa tiež nazdávali, že môže ísť o Buckyho z Kapitána Ameriku.

Nech je to ako chce, posledná séria Game of Thrones bude premiérovať už o týždeň. Podľa CEO televízie HBO sa máme skutočne na čo tešiť. Len pred časom bolo dokonca odhalené, že sa môžeme prichystať aj na veľkolepú bitku, ktorá televíziu stála 15 miliónov.

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články