Emma Čaputová sa v októbri 2021 stala terčom urážok od poslanca Tarabu. Po kauze, ku ktorej pridala reakciu aj samotná prezidentka, sa teraz mladá modelka opäť dostáva na titulné strany, no tentokrát už ako tvár nového vydania módneho magazínu Vogue.
„Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa nikdy o moju dcéru nezaujímal, kedy to nesúviselo s mojou funkciou,“ napísala prezidentka Zuzana Čaputová v októbri 2021 po tom, čo Taraba verejne urazil mladú modelku.
Emma Čaputová sa stala terčom nemiestnej a hanlivej kritiky od Tarabu v momente, keď sa na jednej z módnych prehliadok objavila s krátkymi vlasmi.
Emma dokázala svoj talent bravúrnym spôsobom
Mladá slovenská modelka však po tomto incidente nezaváhala a naďalej si razila cestu modelingovým svetom. Najnovšie je jej úspechom objavenie sa na titulnej strane československého Vogue, ktorý je všeobecne vnímaný ako jeden z najsilnejších módnych a lifestylových magazínov súčasnosti.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
„Súčasný svet nepotrebuje revolúcie, ale inovácie. Nie je nevyhnutné ničiť to minulé a nahrádzať to niečím novým, ale posúvať, oživovať alebo prepožičiavať nový rozmer. ADAM, THALI, KRYŠTOF, EMMA – nové tváre česko-slovenského modelingu patria ku generácii Z, rovnako ako Alexandra Kondačová, Pavel Dobrovoľný, Natálie Nepovímová, Zdeněk Marek, Jarda Praha a Ema Domanická, študenti módy a odevného designu. Všetkých spája februárová obálka Vogue CS,“ napísali k fotke na Instagramový účet Vogue Czechoslovakia.
Zúfalí ľudia kričali, chorý pilot sa zamkol v kokpite. Lietadlo v rýchlosti 700 km/h namieril do Álp, zavraždil 149 ľudí
S Veľkou nocou začal aj nelegálny predaj koláčov: Z ľudí, ktorí si privyrábajú pečením, robia zločincov
Tajomný majiteľ pikantnej platformy z nej vybudoval impérium a stal sa boháčom. Nahromadil majetok vo výške 4,7 miliardy
Kristína a Juraj žijú na Islande: Život je tu drahý, ale jeho kvalita je vysoká. Miestnym chýba spontánnosť
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla











Nahlásiť chybu v článku