Foto: Instagram.com/Youtube.com(ITV)

Sexrobotika ide dopredu, či sa nám to páči, alebo nie. Ročné tržby za predaj sexrobotov dosahujú astronomické sumy. Aké to je vyrábať tieto nezvyčajné sexuálne pomôcky?

Proti gustu žiaden dišputát. Platí to aj v sexe. Každý z nás má rôzne preferencie. V našom slovníku sa však čoskoro udomácni slovíčko, ktoré sme v detstve určite nepoznali. Digisexuál. Zahŕňa v sebe čoraz početnejšiu skupinu ľudí, ktorá dáva prednosť digitálnemu sexu pred skutočnou realitou. Digisexuáli sú úzko spojení so sexrobotmi, ktorí sú v kurze čoraz viac. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aké to je pracovať v tomto netradičnom biznise?

O etických aspektoch sexrobotov, ktorí sa nám raz môžu vymknúť z rúk, sme vás už informovali v tomto článku. Predpokladá sa, že sexroboty nám budú zasahovať do života oveľa viac, než nám to bude príjemné.  Odborníci si dokonca myslia, že do roku 2050 sa ľudia budú chcieť vydávať, poprípade ženiť s týmito kyborgami, čo je pre nás skutočne znepokojujúca predstava. Obhajcovia sexrobotov majú však iný názor:

„Je to skvelá šanca pre tých, ktorí majú problémy s nadväzovaním normálnych vzťahov. Okrem toho ich čoraz viac ľudí integruje do normálneho života. Identifikovali sa s digisexualitou, a to je úplne v poriadku,“ tvrdí Neil Mccarthur z Univerzity v Manitobe pre portál Daily Mail. 

Poďme sa však pozrieť na informácie z prvej ruky. Brian, majiteľ e-shopu Silicon Wives prezradil, aké je to pracovať v pozadí sexuálneho priemyslu.

Výroba sexrobotov definitívne ovplyvní vašu sexualitu

I know guacamole is extra!

A post shared by RealDoll (@abyssrealdoll) onBryana, inšpiroval k nezvyčajnému povolaniu výrobcu sexrobotov film Lars and the Real Girl, v ktorom sa platonicky zamiloval do sexrobotky. Sám rozpráva o skúsenosti, ako žasol nad dokonalosťou stroja, ktorý vytvoril človek.

Samozrejme, na takmer žiadnom sexrobotovi nenájdete kozmetickú vadu. Robot ju bude mať len v tom prípade, ak bude po nej túžiť samotný zákazník. Samotný Bryan od erotického priemyslu nikdy nemal až tak ďaleko. Dlhé roky sa venoval výrobe vibrátorov a iných erotických pomôcok, čo bolo naozaj len „na skok“ k výrobe sexuálnych robotov. Tento muž mal samozrejme odvahu odskúšať rôzne pomôcky aj na vlastnej koži, a vonkoncom nie je prudérny. Práve naopak. Rozhodol sa, že bude aj cez svoj biznis ukazovať, že sexroboty majú právoplatné miesto v našej spoločnosti.

I used to worry a lot about who I'll be when I grow up. Like how much money I'd make, or someday I become some big deal. Sometimes the things you want the most doesn't happen, and sometimes the thing you never expect happen does. Like giving up my job in Chicago and everything, and deciding to stay and apply for med school. I don't know – you meet thousands of people and none of them really touch you. And then you meet that one person and your life is changed. Forever. 我以前总是担心自己长大后会怎么样。赚多少钱。会不会有一天出人头地。 有时候你最是盼星星盼月亮的事儿就是不会发生,可意想不到的那些却自然而然地来了。比方放弃在芝加哥的工作,放弃一切,决定留下来攻读医科学校。 我说不清楚为什么,你遇见过千百个人,而他们只不过是匆匆过客;接着你就邂逅了那么一个人,改变了你的生命直到永远。#sexdoll#sex#lovedolls#love#hot#beauty#lovedoll#sexdolls#menstoys#robotgirl#nudesculpture#lovedollcn#sexrobots#adultdolls#sexrobot#lifelikedoll#reallifedoll#yddoll#mannequin#sèx #japanesegirl #hotgirls #girl #usa #goodmorning#photooftheday#sexy#sexyboobs#makelove#sexshoponline

A post shared by YDDOLL (@sexdoll_yddoll) onBrian v rozhovore pre LADbible uviedol, že síce nepohrdne ani „obyčajným“ sexom, avšak sex s robotom je úplne o niečom inom. Robot splní všetky (egoistické) predstavy, nikdy nemenštruuje a vždy má náladu na sex. V niektorých prípadoch bol dokonca aj samotnou príčinou rozvodu, pretože muž vymenil svoju manželku za model, ktorý nikdy nezostarne. Brian sa v sexrobotike doslova našiel. To, čo robí, robí s vášňou, ktorá sa mení až na posadnutnosť. A v práci si poriadne potrápi intelekt. Spolu so svojim tímom musí sledovať technologické novinky zo sveta umelej inteligencie, výrobné procesy či módne trendy, ktoré sú taktiež nezanedbateľné v sexuálnom priemysle.

Výmenný obchod, ktorý sa oplatíBrian tvrdí, že si splnil svoj sen. Za svoje zručnosti dostane kráľovsky zaplatené, a všetci sú spokojní. On dostane pekný balík peňazí a zákazník má možnosť okoreniť si nudný sexuálny život. Je presvedčený o tom, že sexrobotika má najlepšie časy ešte pred sebou. So svojimi kolegami sa snaží odbúrať predsudky, ktoré sú spojené s týmto netradičným odvetvím. Ľudia si nekupujú  bábiky len tak z rozmaru. Plne si zvážia všetky parametre a pre mnohých mužov to je menšie zlo. Radšej sa rozhodnú mať sex s robotom, akoby mali podviesť zákonitú manželku.

Možno príde čas, že umelohmotných spoločníkov s vlastnou inteligenciou budeme brať ako prirodzenú súčasť života. Vzrastajúci počet digisexuálov však paradoxne končí o psychoterapeutov. Otázkou je, či naozaj ľudstvo potrebuje robotického spoločníka, ktorý nás nakoniec vytlačí aj z našich postelí.

Pozri aj: Aj takto sa dá odhaliť nevera. Žene stačil jeden pohľad na fotografiu mesta a hneď vedela, že manžel ju podvádza

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)