Foto: instagram.com/facebook.com

Malé ponaučenie. Ak náhodou podvádzate, nevešajte žiadne fotografie na sociálnu sieť. A pre istotu to zakážte aj svojmu milencovi či milenke.

Dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije. A každá nevera väčšinou skôr či neskôr predsa len vyjde najavo. Tak to bolo v prípade aj jedného  páriku. Manžel podvádzal svoju drahú polovičku, no tá ukázala, že má naozaj skvelé pozorovacie schopnosti. Na fotografii jeho milenky spoznala výhľad z vlastného bytu. A to ich nakoniec usvedčilo. 

Julii Agranovych z Ruska pomohla na odhalenie neverného manžela náhoda. Pre ruský spravodajský kanál Ren-TV uviedla, že nemala v úmysle sledovať svojho manžela, pretože bola presvedčená o tom, že ich vzťah je založený na vzájomnej dôvere. To sa však čoskoro zmenilo.

Neverný manžel

Posted by Yulia Agranovych on Montag, 20. April 2015

V jedno ráno si pozerala Instagram, pričom ju zaujal profil jednej ženy. Všimla si, že majú toho spoločného akosi priveľa. Sledovateľov a dokonca ja výhľad z okna. V tej chvíli jej všetko docvaklo. Vlada Abramovich, doposiaľ pre ňu neznáma žena, je milenkou jej manžela. Samozrejme, že to nenechala tak. Dokonca komentovala aj  fotografiu, ktorú Vlada odfotila z ich bytu.

Instagram.com

„Krásny výhľad z okna môjho muža!“ Oboch vinníkov konfrontovala so situáciou a rozhodla sa, že neverníkovi nedá žiadnu šancu. Okamžite ho vykopla a podala žiadosť o rozvod. Zaujímavý na celej kauze je aj netradičný pohľad na neveru oboch milencov. Manžel Julie, Nazar Grynko, najprv zapieral, neskôr sa priznal k tomu, že bol síce neverný, ale nikdy nešlo o psychickú záležitosť. Podľa neho je celkom v poriadku mať s niekým iným sex, len sa nesmiete zamilovať. Aj milenka Vlada celú situáciu vníma veľmi neštandardne. Tvrdí, že predsa Juliin manžel nie je ničí majetok a má slobodnú vôľu. Každopádne si asi nabudúce dvakrát rozmyslí, keď sa nabudúce rozhodne postovať nejakú fotografiu na internet.

Pozri aj: Neuveriteľné futuristické ilustrácie. Takto si Rusi predstavovali dnešný svet v roku 1960

indy100.com, dailymail.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)