Foto: SITA/AP

Herec predal svoju NFT kolekciu.

Herec Johnny Depp daroval 800-tisíc dolár z predaja svojho NFT charitám, medzi ktorými bola aj jedna spájaná s jeho exmanželkou Amber Heard. Tá jej mala prisľúbiť peniaze, no nikdy ich neposlala, píše Unilad.

Článok pokračuje pod videom ↓

Depp spustil svoju prvú NFT kolekciu s názvom Never Fear Truth ešte predtým, než začal jeho medializovaný a celosvetovo populárny súdny proces s exmanželkou Amber Heard. Práve na súde sa zistilo, že Amber sľúbila Detskej nemocnici v Los Angeles 7 miliónov dolárov zo svojho rozvodového vyrovnania s Deppom, no tie nemocnica nikdy nevidela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Never Fear Truth (@johnnydeppnft)

Herečka síce poslala menšiu časť (250-tisíc) zo spomínanej sumy, no celú ju jednoducho nedokázala zaplatiť. Deppova spoločnosť však tento týždeň oznámila, že darovala peniaze štyrom charitám, medzi ktorými bola aj spomínaná nemocnica.

Amber má finančné ťažkosti

Johnny Depp sa po výhre v súdnom spore môže tešiť na odškodné vo výške 15 miliónov eur. Súd nariadil túto platbu Amber Heard z dôvodu ohovárania špičkového hollywoodskeho herca. Amber dostane tiež odškodné, no „len“ v hodnote dvoch miliónov.

Problémom je, že jej majetok je podľa portálu Celebritynetworth vo výške 8 miliónov dolárov a peniaze teda jednoducho nemá z čoho zaplatiť. Ak sa teda k majetku Amber prirátajú dva milióny z odškodného, stále musí niekde zohnať ďalších päť, aby právoplatne splatila svoj súdny dlh voči Deppovi, s ktorým tvorila manželský pár od roku 2015, no vydržalo im to len necelé dva roky.

Najnovšie články