Foto: Apple Music

Apple Music uverejnilo epizódu Carpool Karaoke, v ktorej účinkoval Chester Bennigton s Linkin Parkom a hercom Kenom Jeongom.

Epizóda bola nakrútená len 6 dní pred Chesterovou samovraždou. Video sa začína správou, ktorá uvádza, že ide o in memoriam epizódu uverejnenú na jeho počesť. „S požehnaním Chesterovej rodiny a členov kapely, zdieľame túto epizódu venovanú Chesterovej pamiatke.“ Chester, Mike Shinoda a Joe Hahn spolu s Kenom Jeongom, známym hercom a komikom, odpálili niekoľko najlepších skladieb od skupiny, ako napríklad Numb, The End a Talking To Myself.

Pretože ide o Apple verziu slávnej show, skupina tiež odspievala hity iných umelcov, ako napríklad ‚Hey Ya‘ od Outkastu, ‚Under the Bridge‘ od Red Hot Chilli Peppers, ‚Sweet Home Alabama‘ od Lynyrd Skynyrd alebo ‚I Don’t Want to Miss a Thing‘ od Aersmith. Ken tiež navrhol, že sa pripojí k Linkin Parku a jemne pozmenil názov kapely na Linken Park. To mu však neprešlo, no členov kapely náramne pobavil. Predtým než ho však celkom zamietli, zastavili auto, aby im Ken mohol ukázať svoje pohyby, pretože sa chcel stať dvorným tanečníkom kapely.

Apple Music

Chester dal Kenovi krátky návod k tomu, ako robiť scringing. Ide o kombináciu slov scream a sing, teda kričať a spievať. Tento efekt sa dá dosiahnuť tak, že nevyviniete úsilie na čo najväčší krik, ale necháte svoje hlasivky oddychovať a použijete k hlasitému zvuku bránicu. Chester tiež prezradil, že kedysi pracoval ako fúkač lístia a zarábal len 4 doláre na hodinu.

Keď sa Ken Chestera opýtal, či by chcel, aby jeho deti vstúpili do hudobného priemyslu, povedal: „Ja chcem, aby si moje deti našli niečo v čom sa nájdu. Jedno z mojich detí miluje šport, moje dcéry milujú hudbu, chcú vedieť ako hrať na nástroje. Chcem, aby si niečo našli, nech je to čokoľvek.“ Epizóda bola nakrútená 14. júla, teda šesť dní predtým, ako si Chester zobral vlastný život. Počas 22 minútovej epizódy sa Chester smial, zabával a dokonca poznal, že to bol pravdepodobne najlepší deň jeho života.

LINKIN PARK & Ken Jeong – Carpool Karaoke

Watch our Carpool Karaoke episode with Ken Jeong now, streaming for free right here on Facebook.

Posted by Linkin Park on Donnerstag, 12. Oktober 2017

Pozri aj: Najprv smiech, potom samovražda. Manželka Chestera Benningtona zverejnila video, na ktorom sa spevák smial iba 36 hodín pred smrťou

ladbible.com

Najnovšie články