Ktoré zviera ste si na obrázku všimli ako prvé?

Testy, v ktorých musíte odpovedať na otázku, čo ste si všimli ako prvé, si vyžadujú vašu okamžitú reakciu. V prípade, keď nemáte dostatok času na podrobnú analýzu jednotlivých častí obrázku, rozhodne za váš vaše podvedomie. A asi vás neprekvapí, že sa zameria vždy na to, čo mu je z nejakého dôvodu najbližšie. 

Zahľaďte sa na obrázok a odpovedzte – aké zviera ste uvideli ako prvé? Následne si pod obrázkom prečítajte, aký odkaz vám tým chcelo vaše podvedomie odovzdať.

brightside.me/pexels.com

Mačka

Ak ste ako prvú uvideli práve mačku, môže to znamenať, že ste veľmi pohodlným človekom. Často je pre vás veľmi náročné do niečoho sa pustiť – najradšej by ste sedeli doma, vo svojom pohodlnom kresle a so svojou obľúbenou knihou. Nezabúdajte však, že niekedy je nevyhnutné vykročiť zo svojej komfortnej zóny…

Pes

Ste človekom, ktorý si nedokáže svoj život predstaviť bez svojich priateľov. Viete, že len vďaka nim dokážete vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý sa vám postaví do cesty. Niekedy by ste však možno mali popremýšľať aj nad tým, či by ste nejaký problém nezvládli aj sami, bez ich pomocnej ruky…

Lev

To, že ste jednoducho neodolateľným človekom, vám ľudia buď veľmi často hovoria, alebo si to aspoň myslia. Je vo vás niečo, akýsi magický magnet, ktorý priťahuje každého navôkol. V ľuďoch vzbudzujete rešpekt a obdiv, no žiaľ, ako to už raz chodí, s tým je spojená aj závisť. Nesprávajte sa však k ľuďom nadradene len preto, že veľmi dobre viete, že vám závidia.

Kôň

V poslednej dobe je tu niečo, čo dosť značne obmedzuje vašu slobodu. Či už je to šéf, ktorý na vás až priveľmi tlačí alebo partnerk/ka, čo vám nedá dýchať, no cítite, že už meliete z posledných síl. Zachovajte však pokoj a ukážte, aký vytrvalý viete byť.

Labuť

V tomto prípade je to jasné. Či si to priznáte alebo nie, človek, ktorý ako prvú uvidel labuť, je zamilovaný. To je dôvod, prečo sa vám momentálne všetko zdá byť také krásne a aj v tých najhorších dňoch a situáciách dokážete objaviť nejaké pozitívum.

Pozri aj: TEST: Analýza vašej osobnosti pomocou atramentových škvŕn. Tento presný psychologický test vám prezradí, kým v skutočnosti ste

brightside
Všetko začína v tvojej hlave
0
Komentovať (0)
Príbehy