Seriál The Last of Us patril medzi najväčšie hity minulého roka a fanúšikovia sa už nevedia dočkať druhej série. Tá je síce ešte ďaleko od vydania, no tvorcovia prišli s veľkou novinkou, informuje Variety.
Až v roku 2025
Ľudia, ktorí hrali hru The Last of Us: Part II veľmi dobre poznajú postavu menom Abby. Tvorcovia seriálu teraz oznámili, že ju na striebornom plátne stvárni herečka Kaitlyn Denver. 27-ročná hviezda seriálov Absťák či Strážca poriadku sa tak pridá k Pedrovi Pascalovi a Belle Ramsey. Denver bola s tHE Last of Us spájaná už aj pri prvej sérii, kde si ju mnoho fanúšikov želalo v role Ellie.

Seriál The Last of Us získal tri Zlaté glóbusy, až 25 nominácií na Emmy a patrí medzi najlepšie hodnotené počiny minulého roka. Pre štrajk scenáristov, ktorý sa už ale našťastie skončil, však druhú sériu uvidíme zrejme až v roku 2025. Ako uvádza ABC, pokračovanie postapokalyptického príbehu sa bude opierať o herné spracovanie druhej časti The Last of Us. To sa odohráva päť rokov po udalostiach jednotky.
Prirovnávajú ju ku Kate Middleton, takto ju mal Putin žiadať o ruku: Kto je Alina Kabajevová, údajná nová cárovná v Kremli?
Ste tu za hodinu, najete sa od 5 eur: O tomto európskom klenote ste možno nikdy nepočuli, musíte ho vidieť
Detské nosové vakcíny proti chrípke boli fuč za pár hodín. Vieme, kedy príde posledná dávka, niektorí rodičia sú zúfalí
Budú v sobotu na Sviatok Všetkých svätých otvorené obchody? Pozrite sa, ako to bude po novom, reťazce hlásia zmeny
Radik bol postrach Ruska: Škrtil 90-ročné ženy, tvrdil, že ich to nebolí a len sa chcel najesť. Náhodou ho zachytilo video
Boli sme sa v Bratislave zaočkovať proti covidu bez registrácie: Rad nemal konca, ľudia vtipkovali o kukurici. Na toto sa pripravte
Urológ Ján Švihra: Vo vybraných prípadoch má obriezka stále veľký zmysel. Takto by mala vyzerať správna hygiena „tam dolu“
Brat za Brata zbiera údaje možno aj o vás. Redaktorka bola 21 dní v top exotickej destinácii, výdavky ju prekvapili
Objavili sme klenot, nikdy ste o ňom nepočuli: Prešli sme sa po najstaršom drevenom moste v Európe a navštívili unikát
Jednu chcel označiť horiacou cigaretou, inú zase zbil do bezvedomia. Čím bol Picasso väčší sadista, tým lepšie maľoval












Nahlásiť chybu v článku