Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 59-ročnej Magdaléne V. zo Žiaru nad Hronom. Žena je nezvestná od piatka (29. decembra), keď odišla z domu do práce, kam chodievala autobusom. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.
Zmizla bez stopy
„V uvedený deň do zamestnania nastúpila, pričom asi o 12.05 h išla na autobus do Zvolena. Od uvedenej doby sa nezvestná zdržuje na neznámom mieste, pričom o sebe nepodala žiadne informácie,“ priblížila polícia.
Magdaléna V. je vysoká približne 165 centimetrov a váži asi 75 kilogramov. Má hnedé oči, čierne zvlnené vlasy po plecia, nosí okuliare, náušnice v tvare zlatých kruhov a na rukách prstene zo žltého kovu. Nezvestná je po úraze pravej dolnej končatiny a môže mierne krívať, naposledy mala oblečené modré rifle, fialovú bundu s kapucňou a modré topánky.
„Akékoľvek poznatky k pobytu menovanej oznámte na známom čísle 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek útvare policajného zboru,“ vyzýva polícia.
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem
Druhý pilier čakajú zmeny, štát na ľudí prichystal “pascu”. Podľa odborníka by sme sa nemali nechať oklamať
Expertka na pracovné vzťahy radí, ako si pýtať vyšší plat. Navštívili sme najkrajšiu slovenskú dolinu















Nahlásiť chybu v článku