Sitkom Dva a pol chlapa (Two and a Half Men) môžeme rozdeliť na dve časti — s Charliem Sheenom a po jeho odchode. Asi sa zhodneme na tom, že fanúšikovia obľubujú predovšetkým jeho prvú verziu a mnohí neboli z príchodu Ashtona Kutchera, či smerom, ktorým sa seriál uberal, vôbec nadšení. Magazín The Things si zaspomínal na Sheenov posledný deň na pľaci, ktorý bol plný problémov.
Herecký kolega Charlieho Sheena, Jon Cryer, ktorý stvárnil postavu Alana priznal, že Charlie sa postupom času zmenil. Na nakrúcanie 8. série, ktorá bola jeho poslednou, chodil bledý, spotený a rozprával sa sám so sebou. Okrem toho bol pochudnutý a že niečo nie je tak, ako má byť, sa odrážalo aj na jeho herectve. Nepamätal si repliky a nedokázal stáť na nohách.
Po poslednej klapke odišiel. Už nastálo
Nakrúcanie poslednej časti, v ktorej sa Charlie objavil, bolo plné komplikácií. Nedokázal povedať ani jednu repliku správne, a keď kamery vypli, ešte nalíčený odišiel von a dal sa odviesť domov.
To bol jeho definitívny koniec a takto vznikla posledná epizóda, ktorú natočil. Žiadna rozlúčka s hereckými kolegami sa teda nekonala a Charlie sa k svojmu odchodu postavil po svojom.
Uvažovalo sa o tom, že by sa mohol objaviť v úplne poslednej časti sitkomu a dať mu zbohom, aké si zaslúži (na tú scénu s falošným Charliem a klavírom by sme asi všetci chceli zabudnúť). No nestalo sa tak. A dôvod? Predstavy Charlieho a tvorcu Chucka Lorreho sa nezhodli.

Záver mohol byť ešte bizarnejší
Charlie chcel zazvoniť na zvonček svojho niekdajšieho domu a vrúcne sa zvítať so svojím bratom. Lorre namiesto toho navrhoval, aby sa pozrel priamo do kamery a začal žartovať na tému nebezpečenstva drog. A následne by ho zabil klavír.
Charlie Sheen však toto odmietol urobiť a namiesto toho nám tvorcovia priniesli hádam ten najhorší koniec, aký sme kedy v sitkomoch videli.
Navštívili sme vodnú nádrž, netrúfli sme si do nej ponoriť ani prst. Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze
Drew Barrymore bola ako 13-ročná závislá od drog, musela čistiť záchody. Dnes je legendou Hollywoodu
Grigorij Mesežnikov v 1 na 1: Fico sa nevyjadruje k vražde ženy. Niektorí politici živia nenávisť k ženám
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát












Nahlásiť chybu v článku