Foto: youtube (ReSet)

Matej Mensatoris / / Série
Youtuber ukázal svoj hnusný charakter naplno. Teraz za to bude pykať.

Youtuber vystupujúci pod menom ReSet má na internete vyše milión odberateľov. A zjavne mu sláva udrela do hlavy až príliš. V jednom z jeho posledných videí sa totiž rozhodol, že si vystrelí z človeka, ktorý skončil na ulici. Ale tento jeho čin sa mu teraz vypomstil a hrozí mu väzenie. 

ReSet si zobral známe sušienky Oreo a odstránil z nich krém, ktorý spája dva keksy. Ten potom nahradil zubnou pastou. Následne takto „upravené“ sušienky vložil naspäť do obalu a vybral sa s nimi na ulicu.

Tam našiel 52-ročného muža bez domova, s ktorým sa dal do reči. Následne mu ponúkol sušienky a odišiel. Keď bol od neho ďalej posmešne povedal: „Aspoň mu pomôžu vyčistiť zuby“. Myslím, že si ich nečistil už pekne dlho, asi preto je z neho chudák“. Celú udalosť si mladý Youtuber samozrejme nahrával.

20-ročný ReSet, vlastným menom Kanghua Ren pochádza z Číny, no žije v Barcelone, kde sa aj toto video udialo. Video malo na Youtube tisíce pozretí. Ľudia ho samozrejme za tento čin kritizovali, čo bol aj jeden z dôvodov, prečo ho na internete už nenájdete.

Foto: youtube (ReSet)

Jeho odporný čin, ale neostal nepovšimnutý zo strany úradov. Tie ho za tento nemorálny skutok obvinili a chcú, aby mužovi zaplatil morálnu ujmu vo výške 30-tisíc eur, a tiež mu hrozí až dva roky väzenia. Priťažilo mu tiež to, že podobne hnusný skutok urobil aj v minulosti. Vtedy dal do sendvičov výkaly svojich mačiek a ponúkal ich deťom a starším ľuďom.

Bezdomovec, ktorý zjedol sušienky so zubnou pastou povedal, že mu z nich bolo zle a po piatich minútach od ich konzumácie začal vracať. „Nevedel som čo sa deje, bál som sa, že o život“.

Youtuber keď zistil, že zašiel ďaleko, núkal svojej obeti 300 eur, ak bude o incidente mlčať. Tento jeho krok mu následne opäť priťažil pri obvinení.

Je veľmi smutné, že ľudia s takto pokriveným charakterom vôbec existujú a môžeme ich označiť za „internetové hviezdy“ Každý jeden z jeho sledovateľov by mu mal okamžite zrušiť odber a radšej na neho zabudnúť.

Pozri aj:Jedenie pracích tabliet, plechovky na prsiach či výzva uvarenej Coly. Toto sú tie najšialenejšie výzvy, ktoré kolujú internetom

independent.co.uk
0
Komentovať (0)