Kamila Magálová patrí k najvýraznejším osobnostiam slovenského herectva a počas svojej kariéry prežila množstvo úspechov aj náročných chvíľ. Medzi najnáročnejšie okamihy jej života nepatria len bolestivé rodinné udalosti, ale aj vážny zdravotný kolaps, ktorý ju doslova priviedol na hranicu medzi životom a smrťou.
Herečka bola vždy zvyknutá fungovať vo vysokom tempe – dlhé roky striedala divadlo, film, televíziu aj dabing a jej život neraz sprevádzali aj náročné momenty mimo pracoviska. Ako uvádza denník Plus jeden deň, práve obdobie intenzívneho vyťaženia sa však napokon stretlo s momentom, ktorý ju prinútil zastaviť sa a čeliť najvážnejšej zdravotnej skúške svojho života.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Dramatický večer, ktorý skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti
Magálová si v dokumente veľmi živo vybavila deň, ktorý sa začal ako bežný zdravotný problém, no skončil bojom o život. Najprv ju zasiahli prudké bolesti a lekári diagnostikovali obličkový záchvat, ktorý si vyžiadal dlhé hodiny infúzií. „Asi pred 9 rokmi som zažila veľmi vážny zdravotný atak. Dostala som ľadvinový záchvat, dali mi infúzie – brala som ich 12 hodín.“
Síce sa snažila zachovať pokoj a dokonca požiadala zdravotníkov, či môže sledovať hokejový zápas počas majstrovstiev sveta, situácia sa začala rýchlo meniť. „V tom čase boli MS v hokeji, poprosila som lekárov, či ich môžem pozerať – televízor bol na JIS, kde nikto práve neležal.“
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Keď sa večer prehupol do noci, jej stav sa náhle dramaticky zhoršil. Slabosť a malátnosť vyústili do úplného kolapsu. „Tam mi prišlo zle a okolo polnoci som upadla do kómy a tri dni som zostala v kóme,“ opísala hrozivé chvíle.
Myslela si, že je to iba výmysel, no zmýlila sa
Andrea žije v Egypte, kde majú najchudobnejší 50 eur na mesiac. Travička zo Šiah si odsedela len 2 roky
Strieľali ich do tyla a ubili bodákmi. Rusi v katynskom lese zavraždili 26-tisíc Poliakov, vinu hádzali na nacistov
Andrea žije v Egypte: Najchudobnejší majú 50 eur na mesiac. Veľa Egypťanov sa snaží nájsť si partnerku zo zahraničia
Napožičiavala si 150-tisíc eur, kamarátkam dávala do kávy jed. Travička zo Šiah si odsedela len 2 roky
Guľka mu preletela cez mozog, žil ešte 9 hodín. Posledné hodiny Abrahama Lincolna nenaznačovali, čo príde













Nahlásiť chybu v článku