Foto: instagram/ hunting_lucyjaine

Poľovníctvo patrí medzi koníčky, ktoré rozdeľuje ľudí na dve skupiny.

Jedna skupina si myslí, že ide o neškodnú zábavku, kým druhá zúri a nad tým, že sa zabitím zvieraťa niekto chváli na sociálnych sieťach, krúti hlavou. Vlnu pobúrenia najnovšie vyvolala žena z Nového Zélandu, ktorá na fotografiách dokonca pózovala tehotná.

Žena loví aj v deviatom mesiaci tehotenstva

Niektorí ľudia si myslia, že zabíjanie zvierat patrí medzi ich práva, ich lovenie preto považujú za bežné hobby. Časť populácie však chápe, že nikto by nemal zabíjať zvieratá len tak, pre zábavu, aby sa na sociálnych sieťach mohol pochváliť trofejou. Do tej prvej skupiny patrí aj žena z Nového Zélandu menom Lucy Rose Jaine. Ako uvádza portál LAD Bible, na fotografiách spokojne pózuje s mŕtvymi jeleňmi, moriakmi či diviakmi. Na zábere s mŕtvymi diviakmi je dokonca v deviatom mesiaci tehotenstva a s nožom v ruke tvrdí, že aj tehotné ženy môžu zabíjať prasatá.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Who says you can’t go hunting while pregnant? This is me 9 months hapu slaying pigs! I said at the beginning of the hunt “I wanna see a mob of pigs!” Next minute we pop over the ridge and there’s about 20 pigs running in all directions! The dogs were off! That’s flick in the background, bloody godfather of pig dogs! 🐕 – – – – – – – #pighunting #pighuntingnz #nzpighinting #hunting #pigdogs #pighuntingdogs #hunting_lucyjaine #fillthefrezzer #sustainablehunting #organic #organicmeat #feedthefamily #motherhood #cull #huntingnz #nzhunting #huntingandfishingnz #ridgeline #ridgelinenz #shehunts #chickswhohunt #womanhunter #hunterchick #femalehunters #familyhunt #huntingnz #hunting #hunt #huntingworldwide #mum #huntingmum

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Jaine (@hunting_lucyjaine),


Lucy Rose Jaine je matkou troch detí a na nejednom zábere pózuje pri hotových krvavých jatkách. Niet sa preto čomu čudovať, že vyvolala v ľuďoch vlnu nevôle. Niektorí jej v komentároch pod fotografiami nechali odkaz, že je zlý človek, kým iní sa uchýlili až k vyhrážkam smrťou.

Do aktivity sú zapojené aj deti

Ľudia sú pobúrení a hnevajú sa, že Lucy na zvieratá strieľa z diaľky, kvôli čomu nemajú ani najmenšiu šancu brániť sa. Ďalší dodávajú, že keby Lucy strieľala do skupiny ľudí, bola by to masová vražda. Človek má však pocit nadradenosti nad zvyškom živého tvorstva. Myslí si preto, že je v poriadku strieľať do zvierat pre vlastné pobavenie.

Zdá sa však, že 29-ročná žena sa svojho koníčka neplánuje vzdať. Svoje konanie háji a pre portál The Sun sa vyjadrila, že ona a jej rodina milujú čas strávený v prírode, najmä, ak počas neho môžu loviť. Lovia najmä prasatá, nevyhýbajú sa však ani loveniu iných zvierat a do aktivity sa zapájajú aj deti. Lucy tvrdí, že je dobré, ak deti vidia, ako sa mäso z lesa dostalo na ich tanier.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Jaine (@hunting_lucyjaine),


Žena dodáva, že neznáša umelé chovy zvierat a táto alternatíva je podľa nej udržateľná a navyše organická. Podľa vlastných slov takto pomáha farmárom. Údajne jej farmári neraz sami volajú, aby im rodina pomohla zbaviť sa škodcov. Lucy a jej rodina tak ulovia  priemere 10 zvierat mesačne a jej najväčším úlovkom je 108 kilogramov vážiaci diviak.

LAD Bible, The Sun
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )