zdroj: Travelistan

Slovensko, to nie sú len Tatry.

Aj keď bývajú prirodzene prvou voľbou tých, ktorí sa chystajú na horskú turistiku. Vedel by si však vymenovať najvyššie vrchy každého slovenského kraja? A vieš, že je ich osem? Tušil si napríklad, že najvyšším vrchom Trenčianskeho kraja je Vtáčnik? Ktoré z najvyšších vrchov jednotlivých krajov si navštívil?

O tom, že naše Slovensko je rozmanité a krásne, snáď nemusíme diskutovať. Každý deň v roku tu môžeš vidieť a zažiť niečo unikátne. Stačí vybočiť zo zaužívaných trás a objavíš niečo, o čom si možno ani netušil. Aj preto vznikla nová cestovateľská výzva pre všetkých milovníkov Slovenska – Spoznaj Slovensko.

Cieľom projektu je v prvom rade vyliezť na najvyšší vrch každého kraja na Slovensku. Zároveň ale aj spoznať menej známe lokality. Čo tak navštíviť krásne drevené kostolíky na východnom Slovensku, dať si víno v Tokajskej oblasti, alebo sa previezť starými škodovkami po menej známych turistických častiach Bratislavy?

Cestovateľský portál travelistan.sk pripravil pre všetkých milovníkov hôr a prírody zaujímavú výzvu s výstupom na najvyššie hory slovenských krajov. Každý, kto sa zaregistruje, získa štartovací balíček, ktorý sa pri turistike po Slovensku náramne hodí. Zároveň sa tak zaradíš do zlosovania o atraktívne ceny. Hlavnou výhrou je parádna cesta Transsibírskou magistrálou z Moskvy do Vladivostoku v roku 2021. Tak neváhaj, pozri si stránku spo-znaj.sk, zaregistruj sa a už tento týždeň vyraz na jeden z ôsmich vrchov. Výzva končí 31.10. 2020.

Tlačová správa Travelistan

Najnovšie články