REUTERS/Vladimir Pushkarev/Russian Centre of Arctic Exploration

branči / / News
Kam sme to dospeli?

Reality shows čoraz viac a viac posúvajú hranice.  O „Naked Attraction“ kde súťažiaci idú na rande úplne nahí, ste už možno počuli. Ak si myslíte, že horšie to už byť nemôže, mýlite sa. Najnovšia reality show z Ruska je oveľa drsnejšia. 30 súťažiacich sa bude snažiť prežiť v sibírskej divočine. Násilie, vraždy a znásilňovanie sú povolené. Polícia vás zatkne len vtedy, ak vás zachytia kamery.

Show Game2: Winter, ako vystrihnutá z filmu Hry o život sa stáva realitou. Ruský milionár Jevgenij Pyatkovsky ponúkol 1,3 milióna libier pre toho, kto prežije v tomto nehostinnom prostredí 9 mesiacov. Súťažiaci budú svoje videá zverejňovať na youtube a dokumentovať svoj život pri -40 stupňoch celzia.

game2winter.ru
game2winter.ru

Každý súťažiaci bude musieť podstúpiť výcvik, aby dokázal čeliť medveďom, vlkom a hadom. Taktiež sa bude musieť naučiť, aké rastliny sa môžu konzumovať a aké nie. „Za účastníkov show nebudeme brať žiadnu zodpovednosť, aj keby boli zabití, znásilnení,“ hovorí  Jevgenij Pyatkovsky. „Všetko je povolené. Boj, alkohol, vraždy, znásilnenia,“ dodáva.

Jedinými kritériami sú tie, že účastníci musia mať viac ako 18 rokov, musia byť  „duševne zdraví“ a schopní zaplatiť 132-tisíc libier ako štartovné. Súťaž o prežitie bude premietaná online 24 hodín denne, 7 dní v týždni. O dokumentáciu sa postará 2-tisíc kamier umiestnených na rozlohe 2225 akrov pôdy, žiadny televízny štáb však nečakajte.

unilad.co.uk


Komentovať (0)