O reštauráciách známej internetovej hviezdy pod prezývkou Salt Bae sme v minulosti už neraz informovali. Teraz je po istej dobe jeho meno opäť v kurze, keďže sa riešia negatívne recenzie na dubajskú pobočku, ktorá bola považovaná za výkladnú skriňu jeho podnikov.
Nedávno sa Salt Bae, vlastným menom Nusret Gokce, opäť zviditeľnil po tom, čo do londýnskej prevádzky Nusr_et zaviedol lacnejšiu formu jedál, na ktoré sa špecializuje.

Gokce, ktorý sa pred rokmi preslávil ako muž sypajúci soľ, skombinoval svoje znalosti ohľadom mäsových výrobkov a marketing na to, aby vytvoril sieť podnikov, ktorá po svete ľuďom servíruje steaky, hamburgery či iné špeciálne jedlá.
Dubajská pobočka schytáva kritiku
Londýnsky podnik bol v minulosti veľmi často terčom kritiky pre nekvalitné jedlo, vysoké ceny či špinu. Teraz sa, prekvapivo, nesie veľká kritika aj na dubajskú pobočku, ktorá roky vítala najväčšie svetové hviezdy z rôznych odvetví, ktoré si prišli okrem honosného Dubaja užiť aj gastronomický zážitok od majstra Salt Baeho.

Reštaurácia Nusr_et v Dubaji má na TripAdvisore cez 2 000 recenzií, pričom od začiatku roka 2023 výrazne narástli aj tie negatívne. Podnikateľ z Nemecka v marci napísal, že tento podnik je len šou a nemá to nič spoločné so skutočným gastrom. Dodal, že na všetko sa veľmi dlho čakalo a čašníci boli uponáhľaní.
Nedopečené mäso a vysoké ceny
Ďalšia hŕstka negatívnych recenzií sa týkala v podstate rovnakých vecí. Išlo o čašníkov, ktorí boli hektickí, jedlo, ktoré dostávali na stôl neskoro či cenu, z ktorej sa väčšine ľudí zatočila hlava. Najnovšia kritika nie je stará ani týždeň. “Otras, nechoďte tam. Najhorší zážitok vôbec. Mäso nedopečené, s veľkým množstvom tuku, takmer nejedlé. Nemíňajte tam vaše peniaze,” napísala používateľka Debbi.

Iný zákazník sa zas sťažoval na to, že najlacnejšia dostupná fľaša vína stála až 150 dolárov. Vo februári 2023 si zas dvaja návštevníci odniesli túto skúsenosť: “Veľmi chladná atmosféra, obyčajný servis, obyčajná dekorácia, no brutálne vysoká cena. Po zaplatení 1 200 dolárov za 2 steaky sme odchádzali ako hlupáci,” napísal používateľ sofias417.
Na druhej strane, táto lokalita má stále aj množstvo pozitívnych recenzií od spokojných zákazníkov, ktorí si občas môžu vychutnávať jedlo a zároveň prítomnosť Salt Baeho, ktorý často cestuje po svojich pobočkách.
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september














Nahlásiť chybu v článku