Foto: youtube.com (CGTN)

Rodinu šokoval ich domáci miláčik. Z malého šteniatka totiž vyrástol medveď.

Malé šteniatka sú väčšinou najrozkošnejšie, aj keď často vedia svojich majiteľov potrápiť. Čo by ste však robili, keby z vášho domáceho miláčika vyrastie niečo iné, ako ste čakali? 

Tento prípad sa stal Su Yun, ktorá sa rozhodla potešiť svoju rodinu. Keď pred dvoma rokmi priviedla domov malé šteniatko, ešte vôbec netušila, čo ich čaká.

Už od začiatku bola rodina prekvapená z výdatného apetítu malého zvieraťa. Dokázalo zjesť za deň aj celú škatuľu ovocia a dve vedierka rezancov. Postupom času sa však ukázal pravý dôvod tejto jeho veľkej chuti do jedla. Rodina si uvedomila, že niečo naozaj nie je v poriadku, až keď ich začal ohurovať chôdzou na dvoch zadných nohách. Z malého šteniatka totiž vyrástol takmer 115 kíl vážiaci Medveď ušatý.

Rodina po tomto zistení umiestnila zviera do strediska Yunnan Wildlife Rescue. Ukázalo sa, že ide o ohrozený druh, s ktorým by sa mohlo obchodovať na čiernom trhu.

 

Nešlo však o takýto prvý prípad. V provincii Jün-nan muž našiel v lese túlavé zviera. Rozhodol sa mu pomôcť a zachrániť život v presvedčení, že sa jedná o psa. Zobral si ho teda domov. Bol však prekvapený, keď z neho vyrástol medveď.

Pozri aj: Rodina ignorovala pravidlá a vystúpila z auta uprostred safari parku. Ich hlúposť sa im kruto vypomstila

independent.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)