foto: WEXO

Speváci, rôzni iní umelci či športovci sa často spájajú s komerčnými značkami a výsledkom bývajú nezvyčajné projekty.

Jeden taký sa evidentne črtá aj zo spolupráce slovenského rapera Majka Spirita a kryptomenovej platformy WEXO. Nasleduje slovenský interpret svetových umelcov, ako sú Snoop Dogg, Pitbull alebo Mel B zo skupiny The Spice Girls? Tí sa často vyjadrujú ku kryptomenám a priznávajú, že do nich radi investujú. Niektorí dokonca o tejto téme vzdelávajú aj svojich fanúšikov. O čo presne ide v avizovanom projekte, ktorý na svojom Instagrame minulý týždeň oznámil Majk Spirit, zatiaľ nie je úplne známe. Sľubuje však, že čoskoro všetko odhalí. 

Už v roku 2013 predával americký raper Snoop Dogg svoj album za 0.3 bitcoinu. Odvtedy sa všeobecné povedomie o kryptomenách zlepšilo aj u nás, na Slovensku. Slovenský raper a spevák Majk Spirit to zjavne cíti tak, že práve rok 2021 je ten pravý na prvý veľký projekt podobného druhu.Platforma WEXO od CRYPTON DIGITAL, SE sa dnes teší záujmu klientov z 57 krajín. Predávať album či singel za kryptomeny by pre nich bola isto hračka, ale z videa, ktoré uverejnil Majk Spirit, pôsobí avizovaný projekt komplexnejšie a zároveň prevratnejšie. Nový projekt už Majk komunikuje aj so svojimi fanúšikmi. Vyzval ich, aby na sociálnej sieti skúsili uhádnuť, o čom bude nový projekt. Tipovali, že bude mať vlastnú kryptomenu alebo systém, ktorý bude uživateľsky komfortnejší, ako tie, ktoré dnes poznáme.

Umelec sľubuje revolúciu, ktorej súčasťou sa môže stať každý

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit)

Pre aktuálne informácie k tomuto projektu a jeho odhaleniu môžete zaregistrovať svoj e-mail TU a dozviete sa o ňom medzi prvými.

Slovenský líder v kryptomenových inováciách − tvorca WEXO, iba nedávno predstavil svoj vlastný WEXO DeFi Token, s čím súvisela aj expanzia spoločnosti do nových krajín, ako Estónsko a Malta. WEXO DeFi Token je prvá slovenská kryptomena registrovaná na blockchaine Cardano. Produktovo časť služieb projektu WEXO aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s. r. o., s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosti pre partnerov, ktorí chcú participovať na projekte WEXO, a profitovať tak zo zisku inovatívneho produktu.

PR článok WEXO
0
Uložiť článok
Komentovať