Foto: Screen Instagram.com (rachellkka)

Influencerka vyhľadala pomoc u právnika.

Ako sme vás pred časom informovali, známa influencerka Ráchel Karnižová verejne priznala, že ju psychicky, ale aj fyzicky týral partner Tomy Kotty (Tomáš Drahoš). Prešlo niekoľko týždňov a Ráchel zverejnila ďalšie detaily o prípade, ktorým sa zaoberá polícia, ako aj o samotnom incidente. 

Ráchel sa pred niekoľkými hodinami rozhovorila vo svojich stories na Instagrame a priniesla nové informácie o medializovanom prípade znásilnenia a rozbitia jej bytu, vrátane vyjadrení Tomáša. On opísal, že v osudnú noc všetko prebiehalo na strane dobrovoľnosti, a keď začatý sexuálny akt chcela Ráchel ukončiť, tak sa tak stalo.

Ukázala roztrhané pyžamo

Následne však Ráchel ukázala pyžamové nohavice, ktoré mala oblečené, keď prišiel k nej. A podľa ich vzhľadu majú byť dôkazom, že situácia bola vyhrotenejšia, než Tomáš tvrdí.

„Prídu vám takto roztrhané nohavice, že sme mali dobrovoľný sex?“ pýta sa vo videu, kde je vidieť, že sú roztrhnuté v rozkroku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

V liste sa mal ku všetkému priznať

Pokračovala s tým, že ju mrzí, že Tomáš si stále neuvedomuje, že robí niečo zlé. Dokonca zverejnila list, ktorý údajne písal Tomáš a mal sa v ňom ku všetkému priznať. Podľa jej slov ho napísal deň po incidente.

„Hanbím sa viac ako kedykoľvek predtým. Na začiatok by som mal asi napísať že všetko, čo sa stalo si pamätám a nejdem sa za nič schovávať,“ stojí v jeho úvode. Ďalej sa v ňom spomína, že má vážny problém s alkoholom a nechýba ani vyznanie lásky na záver.

Ráchel v stories zdôraznila, že podobné prípady sú na Slovensku časté a chce urobiť všetko preto, aby pomohla ženám, ktoré si týmto prechádzajú tiež. Sama sa rozhodla vyhľadať právnickú pomoc.

Ak ste sa stali obeťou násilia, nečakajte a vyhľadajte pomoc. Kontaktuje bezplatnú linku 0800 212 212 alebo kliknite na web Zastavme násilie.

Najnovšie články