Foto: Unsplash

Vyhľadávať filmy na internete teraz bude jednoduchšie.

Internet je nielen plný informácií, ale aj slušných vychytávok, ktoré pomáhajú jeho užívateľom zľahčovať život. A tá najnovšia vychytávka ho uľahčí aj vám. Ak, samozrejme, patríte medzi filmových fanúšikov, ktorí nechcú pozerať filmy na ilegálnych weboch.

Článok pokračuje pod videom ↓

Stalo sa to už zrejme každému z nás. Bez ohľadu na to, či patríte k pravidelným filmovým divákom alebo len občasným, aj vy ste pravdepodobne po tom, čo vás nejaký názov filmu zaujal, zašli ste automaticky na známy česko-slovenský web ČSFD, kde ste si pozreli, čo na tú-ktorú snímku hovoria ostatní. A potom nastalo rozhodovanie.

Nájdem ten film na niektorej zo streamovacích služieb alebo sa budem musieť ulakomiť a stiahnuť si ho ilegálnou cestou z pochybného webu? Nasledoval tak ďalší stratený čas hľadaním, kde vôbec daný film možno nájsť a pokiaľ možno s dabingom alebo aspoň titulkami, ktorým porozumiete. Teraz už ale čas ušetríte.

Hľadať filmy online je teraz jednoduchšie

Možno ste ho predtým poznali, možno nie, no práve na vyhľadávanie filmov, seriálov a dokumentov v online prostredí je zameraný český web Filmtoro. Na tej máte možnosť sa dozvedieť, kde na webe v zrozumiteľnom jazyku nájdete ten-ktorý film. Dozvedieť sa to ale teraz, ako informuje portál CzcehCrunch, bude ešte jednoduchšie.

Filmtoro totiž pre všetkých filmových fanúšikov pripravil novinku v podobe pluginu pre prehliadač Google Chrome. Keď si rozšírenie s názvom Filmtoro – kde je film online stiahnete do svojho internetového prehliadača, po návšteve nielen ČSFD, ale aj zahraničného webu IMDb, vám po vyhľadaní konkrétneho filmu alebo seriálu zobrazí presnú informáciu, kde ho nájdete k zhliadnutiu.

Foto: ČSFD (printscreen)

Nové rozšírenie od Filmtoro funguje ako na Slovensku, tak aj v Česku a zobrazí vám, či daný film nájdete na konkrétnej streamovacej službe s dabingom alebo titulkami, alebo či si ho môžete niekde stiahnuť a zároveň aj s informáciou o poplatku, ktorú zaplatíte.

Foto: ČSFD (printscreen)

Plugin vám však ukáže dostupnosť aj v ďalších službách ako je iTunes, odkiaľ si môžete daný film stiahnuť alebo požičať online, prípadne Google Play alebo ďalšie služby ako Voyo, DaFilms a ďalšie.

Šikovné rozšírenie si do vášho prehliadača Google Chrome môžete stiahnuť bezplatne.

CzechCrunch
Uložiť článok

Najnovšie články