Foto: Screen Twitter.com (@icemavs)

Fanúšikovia herca sú nadšení.

Tom Cruise, hviezda filmov Top Gun a Mission: Impossible, opäť dokázal, že adrenalín má v krvi. Na Twitteri sa objavil krátky klip, v ktorom sa herec postaví na telo lietadla vo vzduchu a prihovára sa fanúšikom, píše Unilad. Upozorňujeme, že už iba pri pohľade na tento kúsok naskakujú zimomriavky. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Video vzniklo ešte pred niekoľkými mesiacmi a pôvodne bolo odvysielané koncom apríla na festivale CinemaCon v Las Vegas. Jeho účelom nebolo nič iné, než propagácia dvoch v tom čase očakávaných snímok s Tomom Cruisom v hlavnej úlohe.

Kým film Top Gun: Maverick sa aj do slovenských kín dostal ešte v máji a zožal patričný úspech, na prvú časť Mission: Impossible Odplata si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Jeho premiéra je totiž naplánovaná až na leto budúceho roka.

Stojí na lietadle vo vzduchu a posiela fanúšikom odkaz

Video, ktoré sa iba pred pár dňami dostalo na internet, úplne pobláznilo ľudí. Ukazuje stojaceho Cruisea na lietadle, ako sa prihovára divákom. „Ahojte všetci, prial by som si, aby som teraz mohol byť s vami. Ospravedlňujem sa za ten hluk,“ hovorí.

Krátko na to ho ale preruší pilot lietadla, ktorý mu oznámi, že im dochádza palivo. Záver videa je ešte šialenejší, pretože počas toho, ako herec stojí na lietadle, stroj sa otočí, nakloní a začne klesať.

Podľa fanúšikov jeho kúsky porušujú pravidlá gravitácie

Ľudia v komentároch po zhliadnutí videa neskrývajú svoje nadšenie. Píšu, že Tom Cruise porušuje pravidlá gravitácie, nazývajú ho kráľom a odkazujú mu, že ho milujú.

Tom Cruise je známy tým, že pri mnohých desivo vyzerajúcich scénach vo filmoch, v ktorých účinkoval, nepoužíval kaskadéra, ale stvárnil ich úplne sám. A nepochybne aj vďaka tomu má takú veľkú fanúšikovskú základňu.

Najnovšie články