Ilustračné foto: Pixabay

18-ročné dievča prijalo hroznú ponuku od anonymného muža na sociálnej sieti.

18-ročná tínedžerka Denali Brehmerová z aljašského mesta Anchorage natrafila na sociálnej sieti na 21-ročného Darina Schilmillera, ktorý vystupoval pod falošným menom Tyler. Ten sa prezentoval ako milionár a núkal dievčaťu 9 miliónov dolárov za to, ak niekoho znásilní a zavraždí. Denali si vybrala svoju najlepšiu kamarátku, informuje independent.co.uk.

Denali si na hrozný čin prizvala ešte kamarátku, kamaráta a ďalších dvoch mladistvých – dievča a chlapca. Tí jej mali s činom pomôcť výmenou za peniaze. Rozhodli sa zavolať ich kamarátku Cynthiu Hoffmanovú na výlet do hôr. Tam ju zviazali lepiacou páskou a následne ju strelili odzadu do hlavy. Mŕtve telo hodili do rieky.


Potom spálili jej osobné veci aby zahladili dôkazy a zbavili sa tiež zbrane. Polícia našla Cyntihiino telo o dva dni neskôr. Rozbehlo sa pátranie a rýchlo prišli na to, že Cynthia išla na výlet s Denali.

Pri preskúmaní mobilu Denali našli tiež záznamy sexuálneho zneužívania iných dievčat, ktoré posielala Darinovi. Zneužila 8-ročné a 15-ročné dievča, pričom ju Darin inštruoval, čo im má robiť.


Denali spolu s ostatnými páchateľmi je obvinená z vraždy ako aj údajný milionár Darin, ktorý pochádza z americkej Indiany. Momentálne má byť vydaný na súdny proces na Aljašku.

independent.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať