Foto: Action

Reťazec láka na ponuku 6 000 výrobkov zo 14 produktových kategórií.

Superlacný reťazec Action otvorí na Slovensku svoj ôsmy obchod. Bude sa nachádzať v Spišskej Novej Vsi a po nedávno otvorenej predajni v Michalovciach pôjde o druhý obchod tohto reťazca v košickom regióne.

Reťazec láka na ponuku 6 000 výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za nízke ceny. Viac než 1 500 produktov stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

„Na Slovensku expandujeme rýchlym tempom a máme ambíciu predstaviť náš unikátny model čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Predajne Action sa tešia veľkej obľube, a preto sme radi, že do Spišskej Novej Vsi môžeme priniesť okrem nových pracovných príležitostí aj širokú ponuku výrobkov za tie najnižšie ceny,“ povedal Sławomir Nitek, regionálny riaditeľ Actionu pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Rakúsko.

Action má na Slovensku distribučné centrum už od roku 2021. Z blízkosti Bratislavy zásoboval rakúske a nemecké predajne, pričom od marca 2023 sa k nim pridávajú aj tie slovenské.

Reťazec zamestnáva 68 000 ľudí v 2 200 predajniach naprieč Európou. Len v rokoch 2021 a 2022 sa do jeho tímu pridalo 5 750 nových zamestnancov. Obchod v Spišskej Novej Vsi s rozlohou 960 metrov štvorcových zákazníci nájdu na adrese Medza 15 a bude otvorený každý deň od 8:00 do 20:00.

Uložiť článok

Najnovšie články