Slovensko čoskoro očarí novodobá Edith Piaf, francúzska hviezda ZAZ! Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, u nás po prvýkrát vystúpi 28. novembra v bratislavskej AEGON...

Slovensko čoskoro očarí novodobá Edith Piaf, francúzska hviezda ZAZ! Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, u nás po prvýkrát vystúpi 28. novembra v bratislavskej AEGON ARÉNE. Pre obrovský záujem organizátori rozšírili predaj lístkov o ďalšiu tribúnu. Na státie je voľných posledných 500 vstupeniek! Nenechajte si ujsť hviezdu svetového formátu, ktorá v Bratislave predstaví nový album „Paris“! 

zaz

Už onedlho zažiari v Bratislave svetoznáma hviezda ZAZ! Dokonalý hudobný zážitok v podaní šarmantnej Francúzky zažije  po prvýkrát Slovensko už 28. novembra 2014 v AEGON ARÉNE v Bratislave! Kapacitu koncertu svetoznámej speváčky Isabelle Geoffroy, známej pod pseudonymom ZAZ, organizátori pre obrovský záujem rozšírili o ďalšiu tribúnu. Na státie je voľných posledných 500 vstupeniek!

„Chceme, aby si čo najviac divákov na Slovensku mohlo vychutnať výnimočný koncert výnimočnej speváčky. Vďaka časovým zmenám, ktoré nastali, sú na koncert ZAZ k dispozícií aj vstupenky na tribúnu B. O koncert je obrovský záujem a v súčasnosti máme k dispozícii posledných 500 lístkov na státie,“  vysvetlil Paľo Maruščák, z agentúry Dr. Horák.

zaz1Neopakovateľný hudobný zážitok a svetovo uznávaný talent predvedie novodobá Edith Piaf po prvýkrát Slovákom už v novembri. V tomto mesiaci zároveň Isabelle Geoffroy prestaví svetu nový album s názvom „Paris“. Platňu poňala ako poctu mestu, do ktorého sa pred ôsmimi rokmi presťahovala. Šarmantná Francúzka ZAZ prespievala viac či menej známe skladby o Paríži z repertoáru Edith Piaf, Maurice Chevaliera, Charlesa Aznavoura či Charlesa Treneta.

„Keď som prišla do Paríža, povedala som si: čo všetko sa to tu hemží! V metre, na ulici, všade som  fascinovane sledovala isté divadelné predstavenie spoločnosti, všetky stáročia boli zmiešané dohromady, sledovala som tú osobitú  zmes pozlátok  a bojového zápalu… Zakaždým, keď sa vraciam do Paríža som ohromená krásou budov a krásou žien. Ale necítim sa byť viac odtiaľto ako z Tours, ako z hôr, ako z ostrova Yeu. Som odtiaľ, kde prežívam dôležité momenty,“ Povedala ZAZ.

Nový album „Paris“ koprodukoval legendárny Quincy Jones, ktorý je podpísaný pod najslávnejšími nahrávkami Michaela Jacksona a stojí za jeho najpredávanejším albumom všetkých čias s názvom „Thriller“. ZAZ sa zo spolupráce s legendárnym 81-ročným trubkárom, skladateľom a producentom Quincy Jonesom veľmi teší.

„To, čo urobil, aby sa jazz stal opäť populárnym, je úžasná vec.Po vydaní môjho  druhého  albumu som snívala o spolupráci s ním. Ale tentoraz sme sa odvážili ho opýtať. A k nášmu veľkému prekvapeniu, povedal áno!“ Teší sa Isabelle „ ZAZ“ Geoffroy.

Quincy Jones bol z talentovanej speváčky ohromený: „ZAZ má v hlase taký bluesový  pôvod, že by ste prisahali, že prišla priamo z geta.“Na novinke „Paris“ sa podieľali aj ďalšie zvučné mená ako napríklad žijúca ikona francúzskej hudby Charles Aznavour, jazzman John Clayton a talentovaná kanadská jazz-popová speváčka Nikki Yanofsky.

[youtube 82feqI09ujY 720 410]

ZAZ si svojou hudbou získala srdcia ľudí na celom svete. V jej piesňach sa snúbi tradícia cigánskeho jazzu, francúzskeho šansónu, melodického popu, swingu, pouličného šramlu s príchuťou latino a flamenca.  Zamilujte sa do ZAZ aj vy!  Už 28. novembra 2014 na jej koncerte v bratislavskej  AEGON ARÉNE. Vstupenky na koncert sú dostupné na www.drhorak.sk, v predajni Dr. Horak na Medenej ulici 19 v Bratislave a v predajnej sieti Ticketportal.