Foto: Instagram/Juraj Šeliga

Andrej Danko mal bezdôvodne vyraziť nákup z rúk náhodného človeka.

Po atentáte na Roberta Fica mnohí politici poukazujú na to, že je nevyhnutné, aby sa politická situácia na Slovensku upokojila. Zdá sa ale, že na niektorých miestach sa deje pravý opak. Juraj Šeliga zverejnil video z pumpy v Nitre, na ktorej mal Andrej Danko bezdôvodne vyraziť nákup z rúk náhodného človeka.

„Vládna koalícia apeluje na ľudí, aby sa upokojili. Súhlasím, mohli by začať tým, že upokoja Andreja Danka, ktorý bezdôvodne vyrazil nákup z rúk náhodného človeka v Nitre, len pár hodín po útoku na predsedu vlády. Prosím všetkých voličov, v súvislosti s videom však najmä sympatizantov Smeru, Hlasu a SNS, napíšte aj vy, prosím, svojim predstaviteľom, aby nešírili nenávistnú rétoriku a hnev na všetkých okolo, a aby neútočili na bežných ľudí. Vás možno poslúchnu,“ píše na sociálnej sieti Šeliga.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Juraj Šeliga (@juraj.seliga)

Dodáva, že tu chceme všetci spoločne žiť a dobre vychádzať napriek odlišným názorom na niektoré záležitosti. Podľa jeho slov sú Demokrati vždy pripravení na normálnu debatu okrem iného aj o tom, ako sa krajina môže posunúť vpred.

Uložiť článok

Najnovšie články