Bored Panda

Domáce zvieratá majú rôzne pohnútky k svojim činnostiam. Od tých najmilších, až po tie najbizarnejšie, ktoré zaručene vyvolajú úsmev na tvári.

Miestnou atrakciou sa stal aj zlatý retríver v Texase. Jeho meno je Huckleberry, pes, ktorý si užíva výhľad na svoju ulicu z výšky. Nikto netuší, čo stojí za jeho výletmi na strechu, odkiaľ pozoruje všeobecné dianie, no rozhodne upúta pohľad okoloidúcich.

My walk find today: Roof Dog

A post shared by Kelli McDonald (@madameklm) on

Huckov majiteľ dokonca umiestnil na svojom pozemku tabuľu, ktorá informuje o tom, že vedia o zvláštnych vychádzkach ich psa a žiadne nebezpečenstvo ani pád mu nehrozí.

Yessss #doggos #hucktheroofdog

A post shared by Anya Gray (@anja_era) on

Huck si našiel spôsob ako sa dostať z dvoru na strechu a výhľad si zjavne obľúbil. Majiteľ taktiež informuje, že psíka nechávajú vypusteného len v prípade, že je niekto doma. „Pokiaľ ho neupútate kusom jedla, alebo loptičkou nemá dôvod zoskočiť.“ Majiteľ taktiež dodáva, že oceňuje znepokojenie, ktoré v ľuďoch táto situácia vzbudzuje, avšak zároveň okoloidúcich prosí, aby mu neklopali na dvere, je si vedomý toho, že jeho pes relaxuje na streche.

#hucktheroofdog is at it again!!! So hilarious!!

A post shared by Melissa Thomas (@mommyt) on

Pre psíka bol dokonca vytvorený aj špeciálny hashtag, aby sa ľudia mohli podeliť na internete o tento skutočne nevídaný úkaz. #hucktheroofdog – valcuje internet a stal sa svetovou senzáciou.

#hucktheroofdog

A post shared by David Thomas (@brockistheend) on

Čokoľvek Huck robí na streche domu svojho pána, či už sleduje svet, alebo sa oddáva rozjímaniu nad svojim životom, treba uznať, že je to pôsobivé.

Pozri aj: Pat celých 10 rokov kreslil v skicári aby ilustroval svoju vlastnú knižku. Jeho ilustrácie vyzerajú lepšie, ako keby boli robené vo Photoshope

interez.sk (Ľuboš Belko), boredpanda.com

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )