Rocky Leon s jeho najpozitívnejšou one-man show sa predstaví po prvý krát v Banskej Bystrici. V banskobystrickom centre nezávislej kultúry, Záhrade zahrá 11. októbra...

rocky leonRocky Leon s jeho najpozitívnejšou one-man show sa predstaví po prvý krát v Banskej Bystrici. V banskobystrickom centre nezávislej kultúry, Záhrade zahrá 11. októbra 2014.

Narodil sa rakúskej mame a brazílskemu otcovi v americkom San Franciscu v roku 1985. Celé detstvo žil striedavo medzi Kaliforniou a Rakúskom, kde aj vyštudoval. V roku 2009  Rocky debutoval s album  Awesome! XD, a ako posledné má vonku Quit Your Whining EP z marca 2013 (stiahnete ho tu). Z jeho videí a vystúpení sála neskutočná pozitívna energia a svojím optimizmom vždy nakazí každého jedného diváka. Rocky má za sebou pravidelné vystupovanie na veľkých československých festivaloch ako Mighty Sounds či Uprising, čo jeho kvality iba potvrdzuje. Jeho najpopulárnejšie video “Quit Your Whining” obletelo celý svet a nepochybne potešilo množstvo ľudí.

Koncert Rockyho Leona sa uskutoční 11. októbra v CNK Záhrada v Banskej Bystrici. Support mu bude robiť horehronský dancehallový samorast LOOPATA MAKAY.

[youtube Vlwfq5A1skg 710 420]

Vstupenky sú v predpredaji v CNK Záhrada, ale taktiež si ich môžeš objednať aj cez nás, zašleme ti ich až priamo domov =).

Cena lístku v predpredaji: 5€ (prvých 100 ks), 6€ (100-150 ks)

Cena lístku na mieste koncertu: 7€

fb event: facebook.com/events/1473746052902679

Predpredaj lístkov je ukončený. Lístky budú ešte dostupné na mieste za 7€. Možnosť rezervácie na: [email protected]

Pri objednávaní lístkov treba rátať s poštovným a balným v sume 2€.
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )