Foto: Profimedia

Harry a Meghan v novom dokumente rozprávajú o svojom súkromí.

Pred niekoľkými hodinami Netflix uviedol prvú polovicu očakávaného dokumentu s princom Harrym a jeho manželkou Meghan v hlavných úlohách. Pokojne ho môžeme označiť za kontroverzný, pretože niektorých ľudí poriadne šokoval. Dvojica v ňom prezradila viacero informácií zo svojho súkromia a Harry sa napríklad zdôveril aj s tým, čo považuje za najväčšiu chybu svojho života. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Dokument Harry a Meghan sa podľa hodnotení na databáze ČSFD nestretol s vrúcnym prijatím od slovenských a českých divákov. Aktuálne mu svieti iba 22 %, čo je žalostne málo. Navyše, mnohí ho označujú za odpad. Či ho pred tým, ako toto hodnotenie odoslali vôbec videli, je otázne.

Na večierok prišiel s hákovým krížom

Princ Harry sa v ňom rozhovoril aj o tom, čo považuje za svoju najväčšiu chybu. LADbible uvádza, že najviac ľutuje moment, kedy si obliekol nacistickú uniformu. Išlo o maškarný večierok, ktorý sa konal v roku 2005 a usporiadal ho jeho kamarát. Harryho rameno „zdobila“ červená páska s hákovým krížom.

V tom čase mal Harry 20 rokov a rýchlo si uvedomil, že to nebolo dobrým rozhodnutím. „Bola to jedna z najväčších chýb v mojom živote. Veľmi som sa kvôli tomu hanbil a všetko, čo som chcel, bolo napraviť to,“ hovorí princ v dokumente.

Asi nikoho neprekvapí, že fotografií z tohto momentu sa chytil bulvár a na člena kráľovskej rodiny sa spustila vlna ostrej kritiky. Insider vysvetľuje, že sa ocitol na titulke britského The Sun s obrovským nápisom, ktorý ho označoval za nacistu.

V ten istý teň sa prostredníctvom svojho hovorcu verejne za svoj krok ospravedlnil, uvádza BBC.

Foto: Profimedia

Vyzval ľudí, aby dokument nepozerali

Dokument Harry a Meghan otvára prostredníctvom ústrednej dvojice rôzne problémy, ktorým čelili od od svojho prvého rande až po odchod z kráľovskej rodiny. V Británii sa ale vrúcneho prijatia nedočkal. Napríklad, Guy Opperman, poslanec Dolnej snemovne britského parlamentu, vyzval ľudí, aby dokumentárny seriál nepozerali, píše Mail Online.

Odsudzujú ho však aj mnohí diváci. Nie iba na ČSFD, ale svojimi hodnoteniami prepadol aj na IMDb, kde zatiaľ získal 3,2/10.

Najnovšie články