Foto: MovieStillsDB

Sheldon to nerobil naschvál.

Množstvo fanúšikov sitkomu Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory) miluje ústrednú postavu Sheldona Coopera, ktorého stvárnil herec Jim Parsons. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, prečo bol ku svojim kamarátom hrubý? 

Článok pokračuje pod videom ↓

Sheldon sa správal nepekne ku svojmu spolubývajúcemu Leonardovi, ale aj k ostatným členom ich skupiny. Dával im pocítiť, že je niečo viac a často im adresoval tvrdé slová. Prečo?

Foto: Unsplash

Dôvod vás neprekvapí

Jim Parsons poskytol nový rozhovor pre Them, kde sa rozrozprával o svojej hereckej kariére aj orientácii. A padla reč aj na túto jeho ikonickú postavu, ktorú zbožňujú diváci po celom svete.

Herec prezradil, že Sheldon často hovoril ľuďom nevhodné veci, pretože sám nevedel, že nevhodnými sú. Jeho prehnaná úprimnosť sa okoliu mohla zdať hrubá, on si však nebol úplne vedomý toho, že to tak je.

Ak ste ale sitkom pozerali celý, určite ste zachytili, ako sa Sheldon práve vďaka svojim priateľom, ktorí jeho správanie tolerovali, otvoril a menil. Napríklad Penny ho naučila, ako lepšie vychádzať s okolím, či prečo sa snažiť lepšie pochopiť emócie druhých.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články