foto: Instagram (@dennikdemotivovanejfrajerky)

Pozrite si výber vtipných a trefných obrázkov z najsledovanejších stránok na sociálnych sieťach, ktoré trefne poukazujú na to, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše.

Keď sa zaľúbime a dáme sa s niekym do vzťahu, každý z nás má určité očakávania, prípadne rovno ružové okuliare. Po čase však zisťujeme, že náš partner nie je celkom taký, ako sme si predstavovali a vtedy môžu vznikať konflikty. Ženy poväčšinou očakávajú romantiku a veľa obetovaného času zo strany partnera, zároveň však vyhľadávajú pocit istoty a bezpečia. Muži, ako sa často domnievame, nevyhľadávajú len fyzické potešenie, ale aj pochopenie a v neposlednom rade plný žalúdok. Skĺbiť všetky tieto veci dohromady dá niekedy poriadne zabrať. Či už vás nahneval partner, ste nedobrovoľne dlho single, alebo sa chcete len tak z dlhej chvíle pobaviť – tieto vás privedú k úsmevu.

Lalala

S popisom „sladká, ale psycho – sarkastická žena, ktorá nepotrebuje muža ale víno.“ Čo viac k tomu dodať, niektoré ženy ako zakladateľka Denisa to už s tými chlapmi vzdali.

Dark Side of Žika

Stránku založila Martina Žikavská, s ktorou sme pred časom robili rozhovor. Ako sa v ňom priznala, „občas si zafrfle na chlapov, ale prizná, že ani ženy nie sú dokonalé.“ Jej výroky, ktoré sú vlastne o našom každodennom živote už roky zabávajú obe pohlavia.

#darksideofzika #žika #sibemu #noproblem

A post shared by DarkSideOfŽika (@darksideofzikaofficial) on

#darksideofzika #žika #bestfriends #taňe

A post shared by DarkSideOfŽika (@darksideofzikaofficial) on

#darksideofzika #žika #friends #multiplayer

A post shared by DarkSideOfŽika (@darksideofzikaofficial) on

Odzadu

Odzadu.sk je momentálne najčítanejší slovenský portál pre ženy, ktorý zdieľa na sociálnych sieťach trefné obrázky, určené najmä pre pobavenie tej nežnejšej polovičky ľudstva.

Nasratá žena

Táto facebooková stránka postuje obrázky, ktoré narážajú na ženské problémy s postavou, chlapmi, následným alkoholizmom či každodennými problémami. Je jedinečná v tom, že sa vždy rýmujú.

Impertinentná lady

Stránka je „zameraná na ženu, ktorá je kráskou a zvieraťom zároveň.“  Na tvorbu svojich meme obrázkov používa obvykle súčasné i historické romantické a elegantné fotografie s veľmi sarkastickým textom. Nerobí si sradnu len zo vzťahov s mužmi, ale i zo samotných žien.

Pffffff #impertinentnalejdy #schudni #laska #couplegoals

A post shared by Impertinentná Lejdy (@impertinentna_lejdy) on

Ja? Sarkastická?

Stránku založilo päť študentiek ako projekt do školy, z ktorého sa u nich postupne rozvinula záľuba. Rovnako ako Dark Side of Žika je ukážkou toho, že aj jednoduchý koncept môže mať úspech.

Denník demotivovanej frajerky

Populárna stránka plná originálnych kresieb a neuveriteľne vtipných textov, ktorej stvoriteľka tají svoju identitu. Mohol k tomu prispieť aj fakt, že ju k jej vytvoreniu inšpiroval jej priateľ.

Úlomky ženy

Tím blogeriek, ktorý publikuje veľmi trefné životné pravdy na základe každodenných postrehov svojich čitateliek. Ako povedali v rozhovore pre Interez, ich pointou je „pomocná ruka druhým, ktorí sa nájdu v našich príbehoch a možno inšpirujú v tom, ako sme dokázali určité veci zvládnuť, keď to nebolo najľahšie.“

Pozri aj: Problémy jednej (ne)obyčajnej ženy. Týchto 20+ ilustrácií vám ukáže, že byť „osudovou ženou“ môže byť niekedy poriadna makačka

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy