facebook.com/lalalaslovakia

Hoci je to stránka pre ženy, inšpiráciou na príspevky sú práve muži.

Predstavili sme vám už niekoľko stránok, ktoré sa na slovenskom Facebooku tešia veľkej popularite. Dnes sa pozrieme na stránku La la la. Vytvorila ju 25 ročná Denisa, ktorá nám prezradila jej zmysel ale aj to, že jej fanúšikovia sa môžu tešiť aj na jej webovú verziu. 

La la la

Stránka La la la je síce na scéne len pol roka, no za ten čas si získala množstvo fanúšikov. Je určená hlavne tým, ktorí majú radi humor a vedia ho správne pochopiť. Cieľom stránky je pobaviť myšlienkami, ktoré často ľudia nehovoria, iba si myslia. ,,Som východniarka a moje okolie ma odjakživa vníma ako osobu „čo na srdci, to na jazyku“ a hovorili mi, aby som vytvorila stránku, kde by som pridávala východniarske hlášky. Mne sa však zapáčila tvorba Úprimného zaja a tak som si povedala, že vytvorím ženskú verziu“.  

La la la

Príspevky sú hlavne ženského charakteru. Keďže autorka stránky je žena, zaoberajú sa ženskými problémami a ženskému pohľadu na svet. To je vysvetlenie aj toho, prečo je stránka v ružovom tóne. Na stránke sú samozrejme vítaní aj muži, pretože práve muži a vzťahy s nimi sú inšpiráciou príspevkov. Denisa nám však prezradila aj to, že stránka bude mať čoskoro vlastný web. Okrem nej má však ešte jedno prekvapenie. „Pracujem aj na knihe, ktorá bude o skutočných príbehoch zo života na tému: ‚Prečo sa zo mňa stala mrcha.'“ Samozrejme, príbehy sú okorenené humorom, sarkazmom či paródiou. Vybrali sme niekoľko z jej príspevkov, a o tom že sú naozaj dobré sa môžete presvedčiť sami.

La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la
La la la

Názov stránky vznikol úplne spontánne pri drinku v bare. Denisa práve počúvala pesničku od H16 – La la la. Práve podľa nej pomenovala svoju stránku. Ak ťa zaujala jej tvorba, viac z nej môžeš vidieť na stránke La la la.

Pozri aj: Úprimný Zajo odhaľuje tie najzvrátenejšie zákutia tvojej mysle. Aj napriek tomu, že ťa nenávidí, obľúbiš si ho

Interez.sk (Anna Zábojníková)
Uložiť článok

Najnovšie články