Foto: Facebook.com (Úlomky ženy)

brooklynskyfrajer / / Lokál
Šikovné dievčatá, ktoré prispievajú svojimi príbehmi k tomu, aby každý vedel, že nie je sám. Magicky pútavé príhody zo života, ktoré sršia úprimnosťou.

Jeden romantický blog, šesť kreatívnych dievčat a milión príbehov, ktoré vás chytia za srdce. Klišé je fajn, každý má rád zaužívané svoje stereotypy s občasným resetom. Blog Úlomky Ženy však svoju údernosť stále nestráca, prináša neustále nové príbehy, ktoré sú testované životom a neskôr prenášané cez klávesnicu do sŕdc svojich čitateľov.

viac na ✍✍:http://ulomkyzeny.sk/slecna-nedostupna/

Geplaatst door Úlomky Ženy op maandag 22 mei 2017

Sme úplne obyčajné ženy, ktoré sú neobyčajné tým, že sa odhodlali hovoriť o svojich vzťahoch, živote, prešľapoch a skúsenostiach otvorene a na verejnosti,“ hovorí Katka, ktorá spolu so svojou kamarátkou Viki stojí za vznikom tejto internetovej zbierky skúseností mladých žien. Dnes ľudia nechcú hovoriť alebo hovoria málo a v hádankách. Baby majú jasný cieľ, toto nezmyselné pravidlo chcú zrušiť a idú si za svojim. Svojimi slovami sa snažia podporiť, pomôcť a dať iným pocit, že aj keď sa v mnohých životných situáciách ocitnú sami, niekto pri nich stojí. „To je celá pointa stránky Úlomky Ženy. Pomocná ruka druhým, ktorí sa nájdu v našich príbehoch a možno inšpirujú v tom, ako sme dokázali určité veci zvládnuť, keď to nebolo najľahšie.

Geplaatst door Úlomky Ženy op zondag 21 mei 2017

Aj keď bola Katka na začiatku pevne rozhodnutá ďalšie členky nepriberať, tím autoriek sa za krátku dobu podstatne rozšíril. Okrem toho každú stredu sa na blogu uverejňujú príbehy čitateliek. Ktovie, ak máte čo povedať svetu, možno aj vy sa ocitnete v tíme Úlomky Ženy. Ako vraví samotná Katka, vylúčené to nie je.

Geplaatst door Úlomky Ženy op donderdag 18 mei 2017

V dnešnej dobe je skutočne ťažké aj pri veľkej šikovnosti predrať sa tŕnistou cestou k úspechu. Stránka však nevznikla za marketingovým účelom a práve to môže byť dôvod, prečo sa tento blog teraz teší takej veľkej obľube. „Blog vznikol z čistej úprimnosti voči ľuďom, z radosti, ktorú nám prináša písanie a z idey vytvoriť niečo zmysluplné.“ Celkom určite to bola správna taktika, zo samotného projektu to cítiť. Čistota, ktorá sa stáva v modernom svete čoraz krehkejšou a úprimnosť, ktorá je na nezaplatenie.

Thoughts ✍

Geplaatst door Úlomky Ženy op woensdag 17 mei 2017

Mnoho ľudí by sa rado podelilo s tým, čo ich trápi, aké prešľapy sa im podarili a ako dokáže občas odmietnutie bolieť. Úlomky Ženy vás presvedčia o tom, že takéto situácie sa dejú každému. Utvrdia vás v tom, že svet sa nezrúti v prípade neúspechu, práve naopak. Prácou dievčat je povzbudenie, ktoré sa skrýva medzi písmenkami www a sk, neprichádza len s kvalitnou tvorbou, ale aj atraktívnym dizajnom, preto by ste im rozhodne mali dať šancu. „Nie som jediná, ktorá mala zlomené srdce. Nie som jediná, kto má obrovské sny, ale možno nevie nájsť tú správnu cestu. Nie som sama, kto občas blúdi a stratí smer. Nie som sama, kto urobil veľké chyby. Nie som sama. A to ma upokojilo a posunulo vpred. Pretože byť v niečom sám je veľmi ťažké.

Geplaatst door Úlomky Ženy op dinsdag 16 mei 2017

Tvorba na stránky týchto báb je bohatá a pravidelná. Majú tie najlepšie predpoklady k všeobecnému uznaniu verejnosti a darí sa im. Ohlas čitateľov sa stal veľmi motivujúcim a samotná Katka nám prezradila, že by rada napísala knihu, ktorá sa nevenuje beletrii. Okrem pripravovaného románu má do budúcnosti aj ďalšie nápady. My Katke, blogu aj ostatným dievčatám, samozrejme, držíme palce. Pre viac informácií určite navštívte ich blog aj facebookovú stránku.

✍https://www.instagram.com/ulomky_zeny/Deepsnap

Geplaatst door Úlomky Ženy op maandag 15 mei 2017

Geplaatst door Úlomky Ženy op zondag 14 mei 2017

Geplaatst door Úlomky Ženy op zaterdag 13 mei 2017

#Úlomky Ženyhttps://www.instagram.com/ulomky_zeny/

Geplaatst door Úlomky Ženy op vrijdag 12 mei 2017

Geplaatst door Úlomky Ženy op woensdag 10 mei 2017

Relationship rules ✍

Geplaatst door Úlomky Ženy op zondag 7 mei 2017

viac na ✍✍:http://ulomkyzeny.sk/nikdy-nebudem-dievca-ktore-nic-neciti/-Aguš-

Geplaatst door Úlomky Ženy op zaterdag 29 april 2017

✍🖎betches

Geplaatst door Úlomky Ženy op woensdag 26 april 2017

Geplaatst door Úlomky Ženy op zaterdag 22 april 2017

-Ketrin-

Geplaatst door Úlomky Ženy op woensdag 19 april 2017

😀 👀-Ketrin-

Geplaatst door Úlomky Ženy op maandag 10 april 2017

Pozri aj: Denník jednej lásky: Slovenka vás presvedčí o tom, že pravá láska existuje. Jej stránka je veľkým romantickým príbehom

0
Komentovať (0)