Foto: unsplash

Jednu z najpopulárnejších názorových diskusií rozlúskol výrobca kečupov Heinz.

Každý človek má vo svojej domácnosti zaužívané zvyky, ktoré nerád mení. V súvislosti s týmito každodennými činnosťami občas vzniknú dva názorové prúdy odlišujúce sa v úplne banálnych veciach. Napríklad v tom, ako na držiak ukladáme toaletný papier, ale tiež v tom, či dávame kečup do chladničky. Do ktorého prúdu patríte vy?

Diskusie ukončil Heinz

Ako píše portál LADBible, známy výrobca kečupov Heinz pred pár rokmi na sociálnej sieti X (predtým Twitter) položil ľuďom otázku, akým spôsobom skladujú túto pochúťku. Podľa výsledkov prevládala skupina, ktorá ho dáva do chladničky, no nie je to zďaleka také jednoznačné, ako by ste si možno mysleli.

Pochopiteľne, táto otázka opäť spustila diskusiu a rozdelila internet na dva tábory. Čo je však dôležité, svoj postoj k problematike poskytol aj samotný výrobca, ktorého stanovisko je jednoznačné. Áno, kečup patrí do chladničky. Hovorí o tom Heinz, no podobné informácie by mali byť napísané tiež na fľaši od kečupu. Tak, táto dilema je, zdá sa, uzavretá. Iba žeby mal k tomu poznámku aj Hellmans.

V každom prípade pri kečupe ide zrejme o preferencie konzumentov, ktorí si rokmi vytvorili silný návyk podľa svojich vlastných chutí. Nepredpokladá sa, že by takéto stanovisko známeho výrobcu kečupov dokázalo presvedčiť akúkoľvek názorovú skupinu, no aspoň konečne vieme, ako sa na to pozerá samotný výrobca.

Uložiť článok

Najnovšie články