Foto: Youtube.com(Natural Life TV)

Manželia jedli nezvyčajné druhy zvierat. Teraz sú však kvôli tomu trestne stíhaní.

Mnohokrát sa pri varení snažíme experimentovať alebo skúšať niečo nové. Sme si však istí, že nič podobné, ako tento mladý pár z Kambodže, nikto z nás na tanieri nikdy nemal. 

Ah Lin Tuch a jej manžel Phoun Raty na svojom Youtube kanáli predstavovali techniky prežitia a živili sa nezvyčajnými druhmi zvierat, ako sú napríklad Mačka rybárska, Kobra kráľovská, raje alebo rôznymi druhmi žiab. Sami si ich naporciovali, uvarili či inak tepelne pripravili a následne zjedli. Najväčším problémom však bolo, že neraz išlo o chránené a ohrozené druhy.

Všetko si zaznamenávali na videá, ktoré uverejňovali na svojom Youtube kanáli Natural Life TV. Keď si ich diváci všimli, že niektoré zo zvierat sú chránené, oznámili to ministerstvu životného prostredia, ktoré následne manželov obvinilo. tí tvrdia, že nemali ani potuchy o tom, že niektoré z nich sú chránené a teda, že je trestné ich jesť. Nakoniec si však priznali svoju chybu a niektoré videá z internetu odstránili. Ich činy boli kritizované viacerými ochranárskymi skupinami, ktoré sa o tom zmienili aj na sociálnych sieťach.

„Kam až dokážu niektorí ľudia klesnúť?“Týmito videami sa snažili zarobiť peniaze. Podarilo sa im spolu získať 500 dolárov, avšak kvôli videám si spôsobili obrovské problémy a hlavne, ublížili nevinným a cenným zvieratám a to iba s cieľom zárobku. Pevne verím, že ich za svoje svoje konanie stihne zaslúžený trest.

Pozri aj: Dva roky si mysleli, že majú doma psa. Z malého šteniatka ale vyrástol čínskej rodine medveď

iflscience.com
Príbehy
0
Komentovať (0)