Thomas Romain

Zoznám sa s Thomasom – otcom, ktorý sa inšpiruje výtvormi svojich synov a vytvára z nich sci-fi postavičky. Títo chlapci dokazujú to, že kreativite a fantázii sa medze nekladú.

Je známe, že deti oplývajú ohromnou fantáziou. Často tvoria kresby vymyslených postáv či už rôznych bojovníkov, robotov alebo oživených predmetov. Umelec žijúci v Japonsku sa rozhodol dať týmto kresbám ďalší rozmer.

Thomas Romain je francúzsky umelec, ktorý sa zameriava na anime a žije v Tokiu. Pracuje na rôznych sériách vrátane televíznych programov ako Space Dandy, Basquash! či Aria, no jeho najlepšie nápady v skutočnosti pochádzajú od jeho synov. Thomas tvorí spoločne s jeho deťmi, ktoré vymýšľajú rôzne zvláštne no zároveň i obdivuhodné postavičky. V ich dizajnovej dielni otca a synov, ako to Thomas nazýva, prídu deti s nápadmi a práve nimi sa ich otec inšpiruje. Kreatívny otecko do toho pridá svoje profesionálne cítenie a týmto spôsobom vznikajú všetky tie kresby, jednooká príšera, vesmírny robot, pieskový golem či bratia tulipány.

#1 Cloud Dwellers – obyvatelia oblakov

Thomas Romain

#2 Tulip Brothers – bratia tulipány

Thomas Romain

#3 Steampunk Doctor

Thomas Romain

#4 Fire Guardian – strážca ohňa

Thomas Romain

#5 Snake Fighter – hadí bojovník

Thomas Romain

#6 Sand Golem – pieskový golem

Thomas Romain

#7 Eye Monster – jednooká príšera

Thomas Romain

#8 Magic Knight – kúzelný rytier

Thomas Romain

#9 K – 3 (Keisan)

Thomas Romain

#10 Cosmic Robot – vesmírny robot

Thomas Romain

#11 Cyborg

Thomas Romain

#12 Killer Ball – guľa zabijak

Thomas Romain

Pozri aj: 23 ročné ženy najviac priťahujú mužov, ako 25 roční sme najsilnejší. Vedci zostavili graf, ktorý ukazuje vrchol jednotlivých činností v závislosti od veku

interez.sk (Aneta Schmögerová), boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)