thesun.co.uk/twitter

Modelka sa stala zo dňa na deň populárnou, no takúto formu popularity asi nechcela. Na tomto videu zo seba urobila poriadne násilnú výtržníčku.

Začiatkom týždňa sa internetom začalo šíriť video, na ktorom vyhadzovač udrel ženu do tváre po tom, čo sa naňho vrhla a snažila sa ho udrieť. Žena v opätkoch a šatách sa poriadne zatackala a ledva sa udržala na nohách.

Video, nakrútené v uliciach Liverpoolu, sa internetom začalo rýchlo šíriť a vyvolalo mnoho reakcií. Jedna skupina sa zastáva vyhadzovača, pretože podľa nej mal právo sa brániť, keďže žena zaútočila prvá. Tá druhá si myslí, že muž ako vyhadzovač sa mal udržať.

Mickyla Peberdy, 22-ročná modelka z videa, sa po mnohých komentároch rozhodla brániť sa. Mladá modelka tvrdí, že k celému incidentu došlo preto, že ju vyhadzovač stiahol na zem za tancovanie na stole. Podľa nej je video vytrhnuté z kontextu, lebo na ňom nie je vidieť hrubé zaobchádzanie vyhadzovača.

Tancovala som na stole, to je pravda, no on ma ani nepožiadal, aby som zišla dole. Len ma chytil a ťahal dolu,“ tvrdí Mickyla. Po celom incidente jej mali na tele ostať aj modriny. „Nie som násilná, mala som len pár drinkov a bola to vyhrotená situácia.“ Podľa nej ak niekto začne provokovať alebo sa biť, zaslúži si udrieť – bez ohľadu na to, či je to žena, alebo muž. „V tomto prípade to však začal on a mám potrebu sa brániť.“ K celému sporu bola privolaná aj policajná hliadka, no ani jeden z nich nechcel konflikt ďalej riešiť.

Pozri aj: Had zaútočil na motorkára počas jazdy. Toto unikátne video sa rýchlo stalo hitom internetu

interez.sk (katka), ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)