Foto: Foto: Instagram.com (@madebyceylan, @roughstudios)

Londýnska časť s názvom Nothing Hill sa teší mimoriadnej popularite.

Najmä však zo strany influencerov, ktorých lákajú farebné fasády domov. Miestni obyvatelia však z toho príliš nadšení nie sú. Ľudia sa im neraz fotografujú priamo pred dverami, čo by príjemné nebolo zrejme nikomu.

Nothing Hill

Predstavte si, že prídete po práci domov a netúžite po ničom inom, len po šálke kávy a chvíľke pokoja. Najprv však musíte spred vlastných dverí vyhnať skupinku ľudí túžiacich po dokonalej fotke na Instagram, ktorí pózujú ako posadnutí. Taká je momentálne situácia v londýnskej časti Nothing Hill, ktorá sa preslávila nádhernými priečeliami domov z viktoriánskej éry.

Stáda influencerov

Prvýkrát sa Nothing Hill zviditeľnil vďaka Julii Robertsovej a Hughovi Grantovi, ktorí natáčali rovnomenný film. Na fotoštúdio stáda influencerov sa však miesto zmenilo len pred časom. Jedna z obyvateliek, 21 ročná Daphne Lamirel sa vyjadrila, že k prudkému nárastu došlo najmä v posledných 6 mesiacoch.

Hovorí, že spočiatku jej to neprekážalo, pripadalo jej milé, že sa ľuďom Nothing Hill páči. Je to však čoraz horšie a vy z obývačky vlastného domu počujete, ako sa pred ním ľudia smejú a fotia. Nevýhodou domov sú tu totiž tenké steny. Rušno je tu najmä cez víkendy, kedy sa na jednom mieste fotia naraz aj štyri skupinky ľudí.

View this post on Instagram

“Only look back to see how far you’ve come.” 💗💗 Does anyone else find comfort in quotes? I have so many good ones on my “Words” @pinterest board and I’ve enjoyed being inspired and encouraged by them all over again when I spent some time reading through them today. I really needed some of them in particular this week. . . QUESTION: Whats your favorite quote? Leave it in a comment below! I wanna read it! 🙌🏼 . . These sunnies are one of my favorite purchases from last year (only $60) and are still available! I added a couple more photos to give you a better look and linked them + 15 other cute buys under $100 in the @liketoknow.it app! http://liketk.it/2wTuH #liketkit #whatiwore #LTKunder100 #london_enthusiast #thisislondon #dametraveler #london #visitlondon 📸 @victoriametaxas

A post shared by Alyson Haley (@alyson_haley) on

Striedanie outfitov

Ďalšia z obyvateliek, Olivia Lamb sa zas vyjadrila, že influenceri tu často zakotvia na celé hodiny a počas fotenia dokonca striedajú aj outfity. Olivia hovorí, že ľudia sa neprestanú fotiť ani vtedy, keď niekto potrebuje vojsť do domu alebo z neho vyjsť. Dvere svojho domova tak obyvatelia nachádzajú po celom Instagrame.

The Standard dokonca zachytil blogerku Camillu Lovell, ako si na miesto doniesla stan na prezliekanie a profesionálneho fotografa. Blogerka sa vyjadrila, že Nothing Hill patrí medzi mimoriadne obľúbené miesta na fotenie a tomuto trendu sa prispôsobuje aj čoraz viac kaviarní.

View this post on Instagram

A touch of pink this Monday Morning 💕

A post shared by Camilla J Lovell (@mmillyjane) on

Ideálne pozadie pre fotografie

Obyvatelia hovoria, že Influenceri stoja v rade neraz aj niekoľko hodín, kvôli fotografii, ktorá si následne na Instagrame získa tisícky lajkov. Ďalšia blogerka Alyson Haley hovorí, že Nothing Hill je nádherne farebný a každý si tu nájde perfektné pozadie pre svoju fotografiu. Dodáva, že fasády budia v človeku dojem, že toto je miesto, kde sa dá vytvoriť ideálny domov. Influencerka Romana Zimányiová zas dodáva, že nech máte na sebe oblečené čokoľvek, vždy tu nájdete fasádu, ktorá váš outfit vyzdvihne.

Ako by ste na takúto situáciu reagovali vy?

thisisinsider

Najnovšie články