Foto: MovieStillsDB

Značka American Horror Story sa rozširuje.

Svet filmov a televíznej zábavy nespí ani počas koronavírusovej pandémie. Aj keď je produkcia všetkých hraných projektov ešte stále pozastavená, tí, ktorí môžu, pracujú aspoň z domu na nových scenároch.

Veľký kus roboty počas home office robí aj známy televízny tvorca Ryan Murphy, z ktorého dielne pochádzajú seriály ako Glee, Nip/Tuck, novinka na Netflixe s názvom Hollywood či antologický hororový seriál American Horror Story. A práve s posledným menovaným má Murphy aktuálne najviac práce.

AHS s vlastným spin-offom

Ako totiž nedávno informoval na svojom instagramovom účte, populárny hororový antologický seriál dostane svoj vlastný spin-off. Novinka sa podľa jeho slov bude volať American Horror Stories a bude pozostávať z niekoľkých 60-minútových epizód. Každá z nich pritom predstaví iný a uzavretý príbeh.

Murphy chystaný spin-off k seriálu AHS ohlásil postom na svojom instagramovom profile, ktorým bola fotografia video hovoru so všetkými hviezdami tohto kultu. Očakávať teda môžeme samostatné príbehy, v ktorých sa s najväčšou pravdepodobnosťou objavia už známe tváre z prvých deviatich sérií seriálu. Spin-off American Horror Stories bude taktiež v USA vysielať stanica FX. Kedy sa novinky dočkáme, zatiaľ nie je známe.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Murphy (@mrrpmurphy),

Culkin sa vyspí s Kathy Bates

Plánovaná premiéra desiatej série hlavného seriálu American Horror Story sa s najväčšou pravdepodobnosťou posunie o pár mesiacov. Dôvodom je aktuálna koronavírusová pandémia. FX s ňou ale počíta a všetko zatiaľ necháva ukryté pod rúškom tajomstva. Aká bude nosná téma nových dielov je zatiaľ tiež len témou dohadov fanúšikov, nič neprezradil ani nikto zo štábu.  Isté len je, že hlavné postavy stvárnia obľúbenci Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Billie Lourd, Leslie Grossman, Adina Porter, Lily Rabe, Finn Wittrock a Angelica Ross.

Foto: MovieStillsDB

Novou tvárou bude niekdajšia detská hviezda Macaulay Culkin (Sám doma), pre ktorého bude účinkovanie v AHS prvou veľkou televíznou úlohou po veľmi dlhej dobe. Podľa zákulisných informácií, ktoré sa nedávno dostali na internet, by v nových častiach seriálu mal mať šialenú erotickú scénu s herečkou Kathy Bates.

Ako informoval web Coming Soon, stanica FX s antologickým hororovým seriálom a viac ako stovkou vyprodukovaných epizód atakovala dohromady sledovanosť viac ako 1 miliardy divákov. AHS si získal okrem diváckej priazne aj priazeň kritikov. Výsledkom toho je 95 nominácií na televízne ocenenie Emmy, z ktorých 16 vyhral. Rovnako tak má na konte aj dva Zlaté glóbusy (po jednom získali Jessica Lange a Lady Gaga za stvárnenie vedľajšej, respektíve hlavnej postavy v seriáli).

Esquire, Coming Soon, ČSFD
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )